מסה מדיה – פתרונות מתקדמים לעסקים חכמים

חברות רבות בשוק עדיין בנויות ועובודת על מודלים שאבד עליהם הכלח. פעמים רבות מדי אנו נתקלים בחברות שעובדות בצורה מסורבלת, גובות מחירים מופקעים, כובלות את הלקוח ובשורה התחתונה – לא מספקות את הסחורה.

לנו אכפת מהעסק שלכם ונעשה הכל כדי שהוא יצליח. באמצעות אסטרטגיות מוכחות וכלים מתקדמים, מסה מדיה מצליחה גם היכן שאחרים נכשלו. אנו מתחייבים לספק לכם תועלת אמיתית ושיפור בביצועי העסק שלכם החל מהחודשים הראשונים שלנו יחד.

מסה מדיה הינה חברה צעירה ודינמית אשר חייה ונושמת את תחום האינטרנט. אנחנו כאן כדי לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר, במחירים הוגנים ובלי אותיות קטנות.

החתירה שלנו למצויינות ללא פשרות דוחפת אותנו להתקדם, לצמוח ולהישאר בחזית. אנחנו מבינים שכל לקוח הוא ייחודי ולכן כל לקוח זוכה ליחס אישי ותוכנית עבודה מותאמת אישית מהאנשי המקצוע הטובים בתעשייה.

נעים להכיר


מסה מדיה הוקמה על ידי דניאל מסטר, מומחה לשיווק דיגיטלי. שותף מוסמך של גוגל ומהבודדים בישראל המחזיקים בהסמכות הגבוהות ביותר של גוגל בתחום רשת החיפוש והמדיה, קידום אתרי מכירות, פרסום ביוטיוב, וגוגל אנליטיקס.
בין היתר מייעץ לחברות ומרצה אורח בקורס שיווק באינטרנט במכללת האקריו.

סוכנות שיווק דיגיטלי שתוכלו לסמוך עליה

מסה מדיה מחזיקה בחותם האמינות של דן אנד ברדסטריט. חותם זה הינו “תו איכות” אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידידן אנד ברדסטריט, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

מסה מדיה נושאת את תו אמון הציבור להגינות בעסקים ומחוייבת לכללי אמון הציבור המשקפים סטנדרט גבוה של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

עולם הדיגיטל מתפתח ומשתנה במהירות

אנו נשארים תמיד עם האצבע על הדופק על מנת להמשיך ולספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר