מסה מדיה – פתרונות מתקדמים לעסקים חכמים

חברות רבות בשוק עדיין בנויות ועובודת על מודלים שאבד עליהם הכלח. פעמים רבות מדי אנו נתקלים בחברות שעובדות בצורה מסורבלת, גובות מחירים מופקעים, כובלות את הלקוח ובשורה התחתונה – לא מספקות את הסחורה.

לנו אכפת מהעסק שלכם ונעשה הכל כדי שהוא יצליח. באמצעות אסטרטגיות מוכחות וכלים מתקדמים, מסה מדיה מצליחה גם היכן שאחרים נכשלו. אנו מתחייבים לספק לכם תועלת אמיתית ושיפור בביצועי העסק שלכם החל מהחודשים הראשונים שלנו יחד.

מסה מדיה הינה חברה צעירה ודינמית אשר חייה ונושמת את תחום האינטרנט. אנחנו כאן כדי לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר, במחירים הוגנים ובלי אותיות קטנות.

החתירה שלנו למצויינות ללא פשרות דוחפת אותנו להתקדם, לצמוח ולהישאר בחזית. אנחנו מבינים שכל לקוח הוא ייחודי ולכן כל לקוח זוכה ליחס אישי ותוכנית עבודה מותאמת אישית מהאנשי המקצוע הטובים בתעשייה.

נעים להכיר


מסה מדיה הוקמה על ידי דניאל מסטר, מומחה לשיווק דיגיטלי. שותף מוסמך של גוגל ומהבודדים בישראל המחזיקים בהסמכות הגבוהות ביותר של גוגל בתחום רשת החיפוש והמדיה, קידום אתרי מכירות, פרסום ביוטיוב, וגוגל אנליטיקס.
בין היתר מייעץ לחברות ומרצה אורח בקורס שיווק באינטרנט במכללת האקריו.

מה מייחד אותנו

שקיפות מלאה

הלקוחות שלנו יודעים בדיוק מה אנחנו עושים עבורם. מדי חודש תקבלו פירוט ויזואלי ברור אשר יציג בפניכם את ביצועי הקמפיינים יחד עם מידע חשוב להמשך הדרך.

בלי אותיות קטנות

אתם לא אוהבים לחתום על חוזים דרקוניים אשר כובלים אתכם לשנים. גם אנחנו לא. הסכם ההתקשרות בנינו תקף כל עוד אתם מרוצים. בלי אותיות קטנות ובלי הסתייגויות.

שותפים לדרך

אנחנו השותפים האסטרטגיים שלכם בעולם הדיגיטל. ככאלה, תמיד נהיה שם בשבילכם כדי לעזור, לספק הכוונה ולהעניק את הפתרונות הטובים ביותר לאורך הדרך.

תמיד בחזית

הישענו על הידע והניסיון של האנשים שחיים את עולם הדיגיטל מבוקר ועד ערב. חדשנות, מצויינות ולמידה מתמדת הם חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו – והרווח כולו שלכם.

עולם הדיגיטל מתפתח ומשתנה במהירות

אנו נשארים תמיד עם האצבע על הדופק על מנת להמשיך ולספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר