אתר המופיע בראש תוצאות החיפוש מרוויח יותר לקוחות חדשים

גלו כיצד שימוש בכוחו של גוגל יכול להזרים יותר לקוחות פוטנציאליים לאתר שלכם

חייגו עכשיו: 072-338-4444חייגו עכשיו: 072-338-4444               השאירו פרטיםהשאירו פרטים

גם העסק שלך יכול לקבל יותר לקוחות ממנועי החיפוש

קידום אורגני יוצר מצב שבו האתר שלך מופיע גבוה בתוצאות החיפוש כאשר גולשים מחפשים את המוצר או השירות שלך. ככל שהאתר שלך מופיע בתוצאה גבוהה יותר, כך עולה הסיכוי שהגולש יקליק עליו ובסופו של התהליך יהפוך ללקוח.

מסה מדיה מציעה פתרונות SEO מתקדמים עבור בעלי עסקים מכל התחומים. באמצעות שילוב של טכנולוגיה, ניסיון ובדיקות מתמשכות – יש באפשרותינו להשיג תוצאות נפלאות באופן שיטתי.

אני רוצה לקדם את האתר שלי

הגורמים המשפיעים ביותר על מיקומי אתרים בתוצאות החיפוש

אינטרקציות ברשתות החברתיות

התנהגות הגולשים באתר

תאימות למנועי החיפוש

תוכן ייחודי ואיכותי

קישורים נכנסים מאתרים חזקים

זה בדיוק מה שאנחנו עושים 

בניית מערך קישורים איכותי אל האתר שלכם
קישורים מאתרים חיצוניים משמשים כהצבעות אמון באתר שלכם. ברשתונו מאות אתרים וותיקים וחזקים מכל התחומים המשמשים אותנו לקידום לקוחותינו. בנוסף, שיתופי הפעולה שלנו עם בעלי אתרים אחרים מאפשרים לנו לבנות עבורכם בסיס קישורים איתן ומגוון אשר ידחוף את האתר שלכם לפסגה.

יצירת תכנים איכותיים

כותבי התוכן שלנו הם מהטובים בתעשייה. אנו נייצר עבורכם תכנים ברמה הגבוהה ביותר, הן עבור האתר שלכם והן עבור המאמרים שנפרסם בשמכם ברשת. התכנים שלנו תמיד אינטרקטיביים ומניעים לפעולה על מנת שלא תפספסו אף לקוח.

התאמת האתר למנועי החיפוש

אופטימיזציה מלאה לפי הנחיות גוגל, התאמה מירבית של האתר לביטויים המקודמים, שיפור מהירות טעינת האתר, תאימות לגלישה ממכשירים ניידים, ניקוי קוד האתר וכל מה שצריך כדי לגרום לגוגל להתאהב באתר שלכם.

עיצוב חווית משתמש מנצחת
על מנת לגרום לגולשים להקליק על האתר שלכם מדף תוצאות החיפוש ולהישאר בו, חשוב להבין את התנהגות הגולשים ולעצב עבורם חווית שימוש שתדבר אליהם. אם בניתם את האתר אצלנו – הכל כבר בפנים. אם הגעתם עם אתר קיים, אל חשש, אנחנו יכולים לתקן הכל.

שיתופים ואזכורים ברשתות החברתיות
הרשתות החברתיות הן המקום בו הגולשים מעבירים את רוב זמנם. אתר שאינו מאוזכר בהן, לא יכול להיחשב כפופולארי. אנו נייצר עבורכם סיגנלים חברתיים ברשתות הפופולאריות ביותר על מנת להעלות את רמת האמינות של האתר הן בעיני גוגל והן בעיני הגולשים.

וקצת יותר בפירוט…

קידום אתרים

מה זה קידום אתרים אורגני?

הגדרה זו הינה הנגזרת העברית למונח המקורי Search Engine Optimization או בווריאציה המקוצרת והרווחת שלו – SEO.

בבסיסו, מטרת ה-SEO היא כפי שמשתמע משמו – להתאים את האתר בצורה מיטבית למנועי החיפוש, כשהפופולארי ביניהם הוא כמובן גוגל.

התאמת האתר למנועי החיפוש נעשית קודם כל על ידי עבודת אופטימיזציה אשר מסייעת לגוגל לסרוק אותו בצורה תקינה, להבין טוב יותר על מה הוא מדבר ובהתאם לכך למקם אותו בתוצאות החיפוש. ברוב המקרים זהו רק השלב הראשון, מכיוון שהתאמה בסיסית של האתר לא תסייע לכם להופיע במקומות הראשונים עבור ביטוי חיפוש תחרותיים. לשם כך נדרשת עבודת קידום שוטפת המתבצעת בעיקר מחוץ לאתר שלכם.

המטרה הסופית של קידום אורגני בגוגל היא להציב את האתר שלכם בראש תוצאות החיפוש הלא ממומנות, על ביטויי החיפוש החשובים ביותר עבורכם, ובכך לייצר זרם של גולשים ממנועי החיפוש ישירות אל האתר שלכם.

איך עושים קידום אורגני בגוגל?

אחד הדברים המרתקים בתחום קידום האתרים, הוא שישנן דרכים רבות להגיע לאותה מטרה. אם תשאלו 10 אנשי SEO איך עושים קידום אתרים אורגני, סביר להניח שתקבלו לפחות 5 תשובות שונות.

ישנן שתי סיבות עיקריות לכך:

1. כמות הפרמטרים שגוגל לוקח בחשבון – נהוג לדבר על כ-200 פרמטרים שונים שהאלגוריתם של גוגל לוקח בחשבון כאשר הוא מדרג אתרים בתוצאות החיפוש. הפרמטרים עצמם הם סוד שמור.

למרות שיש הסכמה רחבה על העיקריים שבהם כגון בניית קישורים מאתרים חיצוניים אל האתר המקודם, שימוש בתוכן איכותי ומקורי, יצירת אינטראקציה חיובית של הגולשים עם האתר, טעינה מהירה של האתר, התאמה למובייל ועוד, עדיין רב הנסתר על הגלוי. המשקל של כל אחד מהפרמטרים הללו, יחד עם הפרמטרים שאינם ידועים, יוצר כר פורה לספקולציות ודרכי פעולה שונות.

2. האלגוריתם של גוגל משתנה ללא הרף – ייתכן ומקדמי אתרים מסוימים ביצעו פעולות אשר הניבו תוצאות יפות לפני מספר שנים. שימוש באותן שיטות כיום עלול להוביל את האתר שלכם לענישה מגוגל ולדחיקתו אל מעמקי העמוד הרביעי והחמישי.

חשיבות הלימוד, הניסוי ויישום השיטות העדכניות ביותר, הכרחי להשגת תוצאות משביעות רצון. מכיוון שחברות ואנשי קידום רבים בישראל לא מקפידים לעשות זאת, הם אינם מודעים למה שעובד בפועל ולדברים שחשוב לשים עליהם דגש. כתוצאה מכך, התשובות לשאלה איך עושים קידום אתרים, שונות ומשונות.

התשובה האמיתית לשאלה הינה מורכבת, מצריכה הבנה והיכרות עם המושגים המדוברים ובאופן כללי משתנה כל הזמן. במסה מדיה, אנו שמים דגש עליון על למידה מתמדת וביצוע בדיקות וניסויים בכל זמן נתון. בכך אנו מבטחים את יכולתנו לספק תוצאות מהירות ובטוחות לאורך זמן.

חברת קידום אתרים או מקדם אתרים פרילנס?

זוהי שאלה שרבים מתלבטים בה. כמו בהרבה דברים בחיים, גם כאן ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד. להלן המרכזיים שבהם:

מקדם אתרים עצמאי

יתרונות

 • יחס אישי וישיר – לרוב יהיה יותר קשוב ואכפתי מכיוון שנושא באחריות אישית להצלחתו ולכישלונו. כמו כן, אין צורך לעבור בין נציגים ומערכות ניווט קולי מתישות, אפשר לדבר ישירות עם האדם שעובד על הפרויקט שלכם.
 • ניסיון – מקדמי אתרים עצמאיים הם, במקרים רבים, אנשים בעלי ניסיון אשר עבדו בחברה או שתיים והספיקו להשתפשף לפני שיצאו לעצמאות והחלו להציע את שירותיהם.
 • זמינות – בניגוד למקדם שכיר בחברה, אשר בא כדי להעביר 9 שעות עבודה במשרד ו״להניח את העט״ ב-17:00 בערב, לא משנה מה – מקדם עצמאי לרוב עובד סביב השעון ויהיה גמיש יותר בזמינותו.

חסרונות

 • משאבים מוגבלים – היכולת של מקדם אתרים בודד לבצע עבודה איכותית עבורכם, להישאר מעודכן בשינויים האחרונים, לבנות את תשתית האתרים הנדרשת לקידום ולבצע ניסויים בזמן אמת היא בלתי אפשרית. עבודה מול אדם בודד תבוא בהכרח על חשבון אחד התחומים המוזכרים לעיל, וכל אחד מהם הוא קריטי להצלחה.
 • חוסר וודאות – כבעלי עסקים בישראל, גם אתם וודאי יודעים שמדובר באתגר לא פשוט. מקדמים רבים מנסים את מזלם כעצמאיים, אך רבים מהם לא מחזיקים מעמד ונאלצים לסגור את שעריהם. אמנם תרחיש דומה עלול להיות מנת חלקן גם של חברות, אי אפשר להתעלם מכך שעתידו של מקדם אתרים פרילנס הוא מעורפל הרבה יותר מזה של חברה וותיקה ויציבה.
 • קשת פתרונות מצומצמת – אדם יחיד יכול להיות מקצוען במספר בודד של תחומים בלבד. חשוב לקחת בחשבון כי ברוב המקרים, מקדם אתרים ידע רק לקדם אתרים, ויתקשה לספק לכם שירותים נוספים כגון פרסום ממומן, ניהול מוניטין או בניית אתר אינטרנט ברמה גבוהה.

חברת קידום אתרים

היתרונות

 • ראש שקט – כאשר אתם עובדים מול חברה, אינכם תלויים באדם בודד על כל המשתמע מכך. ישנו בטחון רב יותר ביציבות החברה וביכולת שלה להתמודד עם היעדרות או תחלופה של מקדם האתר.
 • מגוון שירותים במקום אחד – חברה מבוססת תוכל לספק לכם שירותים שונים הכוללים כתיבת תכנים, עיצוב גרפי ואף שירותים משלימים לקידום אתרים.
 • משאבים וכלים – חברות גדולות יכולות להרשות לעצמן לרכוש מגוון כלים מתקדמים, להקצות אנשים ייעודיים לתפקידי ניסוי וטעיה, לשתף ידע ולתחזק מערך אתרים מבוסס אשר יקל על עבודה הקידום.

החסרונות

 • אין שליטה על איכות המקדם – תחלופת האנשים בחברות קידום אתרים לא קטנה. כתוצאה מכך ישנן חברות רבות המעסיקות אנשים ללא כל ניסיון או כאלו שרק סיימו את לימודיהם בתחום. במקרים רבים, ייתכן ומי שיקדם את אתרכם מחזיק בעיקר בידע תאורטי (במקרה הטוב) ואת לימודיו המעשיים יעשה על חשבונכם, כאשר איכותו תתברר רק לאחר חודשים רבים של עבודה.
 • חוסר אפקטיביות – מקדם אתרים בחברה ממוצעת בישראל עובד בו זמנית על 20-30 אתרים. היכולת שלו להקדיש את תשומת הלב הנדרשת לאתרכם, גם אם ממש ירצה, היא מוגבלת מאוד.
 • מחויבות נמוכה – עובד שכיר בחברת קידום אתרים בהרבה מהמקרים בא לעבודה ולא בא לעבוד. אין לו קשר אישי או מחויבות כלפיכם. אם תחליטו לעזוב, הוא יקבל במקומכם לקוח חדש לרשימה. כתוצאה מכך, המחויבות שלו להצלחת העסק שלכם אינה בשמיים.

מתוך היכרות עם שוק קידום האתרים בישראל, מסה מדיה בנתה סוכנות דיגיטל אשר לוקחת את כל הדברים הללו בחשבון ומשלבת בין היתרונות של חברות קידום אתרים עם היתרונות של מקדמי אתרים עצמאיים. רק אצלנו:

 • ניהול הפרויקט מתבצע על ידי אדם מוסמך המשתייך לרשת השותפים של גוגל
 • עובדים עם הכלים המובילים בעולם כגון Majestic, Ahrefs, Semrush, Rank Ranger ועוד.
 • מחזיקים רשת אתרים מקצועית מהגדולות בישראל
 • מציעים מגוון פתרונות שיווק דיגיטלי תחת קורת גג אחת
 • ישנו קשר ישיר בינכם למנהל הפרויקט
 • לומדים ומנסים דברים חדשים כל הזמן כדי להישאר הרבה לפני כולם
 • ישנה מחויבות אמיתית להצלחה שלכם

קידום אתרים אורגני חינם

בעלי עסקים קטנים אשר אינם יכולים להשקיע את התקציבים הנדרשים לקידום האתר שלהם על ידי מקדם in-house או חברה חיצונית, מחפשים פתרונות יצירתיים לקידום אתרים בכוחות עצמם מתוך הנחה כי הדבר לא יעלה להם כסף.

בפועל לא אלו הם פני הדברים.

ראשית, היכולת של אדם שאינו בקיא בתחום, לקדם את העסק שלו לבד, ללא תשתית אתרים וכלים הכרחיים, היא מוגבלת מאוד. אמנם אפשר ללמוד לא מעט ממקורות חינמיים ברשת ולהתאים טוב יותר את האתר שלכם למנועי החיפוש, אך בתחומים בעלי תחרות בינונית ומעלה, קשה עד בלתי אפשרי להגיע לעמוד הראשון ללא עזרה מקצועית.

בנוסף, הזמן שתשקיעו בלימוד וביצוע העבודה, הוא זמן שלא השקעתם ישירות בעסק שלכם וזה שווה ערך לאבדן של הרבה כסף.

הנקודה האחרונה, ואולי החשובה מכל, היא שקידום אשר מבוצע לא נכון, עלול לגרום לאתרכם נזק כבד אשר ייקח זמן רב ולא מעט כסף לשקם.

אינכם יכולים לעשות הכל וזה בסדר. התמקדו סמה שאתם יודעים לעשות הכי טוב ופנו לגורם מקצועי על מנת שיטפל בקידום האתר שלכם בגוגל.

מחיר עבודת הקידום

כמו במקרים רבים בחיים, גם בקידום אתרים תקבלו בדרך כלל את מה שתשלמו עליו.

אם המחיר זול מדי, כנראה שמדובר בחברה ש״מעמיסה״ לקוחות כדי למקסם רווחים על חשבון איכות העבודה. לחלופין זה יכול להיות מקדם אתרים עצמאי נטול תשתיות הכרחיות להצלחה שלרוב גם אינו מקצועי דיו כדי להביא אתכם למקום אליו אתם שואפים להגיע.

לשאול כמה עולה קידום אתרים שווה ערך לשאלה כמה עולה רכב. ניתן לתת תשובה מקצועית רק לאחר בחינה של כל מקרה ספציפי לגופו. ככלל, המחיר משתנה בהתאם להיקף העבודה אשר נובע בעיקר מכמות הביטויים המקודמים, רמת התחרותיות שלהם ונקודת הפתיחה שלכם לעומת המתחרים.

מחיר נמוך מ-1500 ש״ח צריך לעורר את חשדכם. יחד עם זאת, 4000 ש״ח לקידום מספר ביטויים בודדים בתחום תחרות בינוני, היינו מחיר מופקע לכל הדעות. בתחומים תחרותיים ובהיקיפים גדולים, המחירים יכולים להגיע בקלות גם לאזור ה-10,000 שקלים בחודש ואף יותר.

חשוב להבין כי למספרים הללו אין שום משמעות בפני עצמם. השאלה היחידה שאתם צריכים לשאול את עצמכם, כאשר אתם שוקלים הצעת מחיר עבור קידום האתר שלכם, היא פשוטה: האם ההשקעה הזו תניב לכם רווחים בסכומים גבוהים יותר? במידה והתשובה חיובית, אל תתפשרו ואל תהססו להשקיע בפיתוח והצלחת העסק שלכם.

הדרך לפסגה מתחילה כאן

בואו נבדוק כיצד נוכל לעזור גם לעסק שלך לקבל יותר לקוחות מהאינטרנט