קידום אתרים בהרצליה והסביבה

לעמוד קידום אתרים באשדוד

עיר החוף של הרצליה, אשר נוסדה כבר ב-1924 ונקראה על שם חוזה מדינת ישראל, הרצל, צומחת ללא הרף. לפי הערכות עדכניות, מתגוררים בה למעלה מ-100,000 תושבים. בנוסף לכך, מתאפיינת הרצליה בריכוז מכובד של חברות ענק בינלאומיות אשר בחרו בה למיקום הסניף שלהן בישראל.

הפוטנציאל העסקי גדל והולך וגם תושבי העיר בוחרים יותר ויותר לצרוך שירותים ולעבוד עם עסקים מקומיים. במידה ויש לכם עסק המספק שירותים או מוצרים בהרצליה ובסביבתה, תוכלו להרוויח מאוד על ידי מיקוד הפרסום בלקוחות הפוטנציאלים בעירכם.

כיצד מתבצע קידום אתרים בהרצליה?

קידום מקומי בהרצליה מתמקד בשני אופנים עיקריים:

  1. קידום ביטוי חיפוש המכיל את השירות שלכם יחד עם שם העיר – אם לדוגמה אתם מספקים שירותי ייעוץ לעסקים בהרצליה, ביטוי חיפוש רלוונטי אליכם יכול להיות ״ייעוץ עסקי בהרצליה״. זאת במקום חיפוש כללי כגון ״ייעוץ עסקי״, אשר יהיה תחרותי בהרבה ויביא לכם פניות לא רלוונטיות מכל רחבי הארץ.
  1. קידום ביטוי כללי בהרצליה – במקרה הזה אנו מכוונים אל המקום הראשון בתוצאות המקומיות בחיפוש ״ייעוץ עסקי״ אשר נעשה ע״י גולשים הנמצאים פיזית בהרצליה. התוצאות הללו עדיין אינן פעילות בכל החיפושים, אך היכן שישנן מפות בתוצאות החיפוש, גם העסק שלכם יכול להופיע בטופ.

יתרונות הקידום המקומי

קידום אתרים המתמקד באיזור ספציפי, הוא האופציה הנכונה ביותר עבור כל בעל עסק המספק שירותים באיזור פעילותו בלבד.

  • קידום מקומי הוא ממוקד יותר – ימי החשיפה מבוססי הכמות הולכים ומפנים את מקומם לחשיפה מממוקדת ואיכותית יותר. לקוחות פוטנציאלים שמחפשים את השירות שלך באיזור המרכז הם הפניות הכי חמות וממוקדות שאתם יכולים לבקש.
  • קידום מקומי הוא חכם ומשתלם יותר – למה לשלם אלפי שקלים ולקבל פניות מגולשים שלעולם לא יגיעו לעסק שלך? חסכו זמן וכסף על ידי ביטול ההתעסקות בפניות לא רלוונטיות לטובת מיקוד בפניות האיכותיות ביותר.
  • קידום מקומי מספק תוצאות מהירות יותר – במקום ״ללכת עם הראש בקיר״ ולהיאבק מול עסקים מכל הארץ אשר מספקים שירותים דומים לשלכם, אנו ממקדים את הפרסום בעיר או באיזור הפעילות שלכם. כך אנו חותכים את כמות המתחרים ומספקים תוצאות מהירות יותר כדי שתוכלו להינות מפירות השיווק באינטרנט בזמן הקצר ביותר.

קידום לוקאלי בהרצליה

מסה מדיה יכולה לעזור גם לעסק שלכם להפוך לשם דבר בהרצליה ובסביבה. המטרה שלנו היא להשתלט על דף תוצאות החיפוש ולמקם אתכם במקומות הראשונים בתוצאות האורגניות של גוגל ובמפות אשר מוצגות עם מספר טלפון וכתובות, מה שמושך אליהן את מרבית תשומת הלב.

גוגל הולך ונע לעבר מציאות בה תוצאות החיפוש האוניברסליות יחדלו מלהתקיים. הגולשים יראו תוצאות שונות, בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלהם.

זו ההזדמנות שלכם לפתוח פער על פני המתחרים ולהישאר צעד אחד לפני כולם – גלו את כוחו של הקידום הממוקד והזרימו אליכם יותר גולשים מהרצליה והסביבה.

צרו קשר