שירותי ניקוי מוניטין ברשת

ניקוי מוניטין הוא חלק מהתהליך הכולל של אסטרטגיית ניהול המוניטין ברשת. זהו למעשה השלב הראשון בדרך ליצירת מוניטין חיובי לאדם, לחברה עסקית או לגוף ציבורי. על מנת לבצע ניקוי מוניטין נדרש ידע מעמיק וניסיון מוכח בנבכי הרשת – בהבנה כיצד היא פועלת, כיצד מנועי החיפוש מקדמים ידיעות או אתרים מסוימים, והכי חשוב – כיצד נבנית האינטראקציה עם הגולשים.

במסה מדיה, אנו משתמשים במכלול כלים מתקדמים שבעזרתם אפשר להעלים את האזכורים השליליים ברשת ולמלא את מקומם באזכורים חיוביים אשר יופיעו בראש רשימת החיפוש. בין הפעולות שאנו נוקטים:

  • הדחקת האזכורים השליליים במנועי חיפוש
  • יצירה וקידום של אזכורים חיובים
  • הבלטת ביקורות חיוביות ולקוחות מרוצים
  • יצירת פרופילים ברשתות החברתיות
  • ניתור ובקרה בזמן אמת על פרסומים אודות העסק או השם שלכם

שיטת ניקוי המוניטין שפיתחנו עובדת עבור לקוחותינו המרוצים ואנחנו בטוחים שהיא תעזור גם לכם. תוכלו להבחין בשינויים החיוביים תוך שבועות ספורים.

ניקוי מוניטין לחברות, עסקים ואנשים

מוניטין חיובי תמיד היה ועודנו משאב חברתי מבוקש. מותגים גדולים מחזיקים היום חברות העוסקות בניהול המוניטין שלהם ברשת וניקוי של מוניטין שלילי, אך כך גם אנשים פרטיים שאזכורים שליליים ברשת יכולים להזיק להם. ניקוי מוניטין מיועד לכל מי ששמו הטוב חשוב לו, ובכלל זה אנשי עסקי, מנהלים בכירים, פוליטיקאים, רופאים, עורכי דין ועוד. הדבר הכרחי לבניית קריירה משגשגת, במיוחד כאשר הסלולארי והרשת הם חברנו הטובים בכל החלטה.

גם אתם זקוקים לניקוי מוניטין שלילי באינטרנט?
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם בבניית מוניטין חיובי רב עוצמה
/* */