דחיקת אזכורים שליליים בתוצאות החיפוש

רוצה לדעת מי אתה? חפש בגוגל

גוגל הוא לא רק מנוע חיפוש, אלא גם חברו הטוב ביותר של כל גולש, פוליטיקאי, עובד פיצרייה, עיתונאי, רופא, טייס קרב ואינסטלטור. בגוגל יש אינסוף מידע שמחד יכול מאוד לתרום לעסקים, ומאידך יכול מאוד להזיק.

מספיק אזכור שלילי אחד בראש רשימת החיפושים אודות מסעדה מסוימת או כתבה לא מחמיאה על שחקנית טלוויזיה המסתובבת בכותרות – ושמם הטוב יהיה מוכתם לתמיד. אז אם גם אתם סובלים מאזכורים שליליים ברשת, יש לנו חדשות טובות – המידע אשר מופיע בעמוד הראשון בגוגל ניתן לשליטה ולתמרון. מחיקת אזכורים שליליים היא פעולה אפשרית.

מה מופיע בעמוד הראשון בגוגל ולמה זה חשוב?

מחקרים עדכניים בתחום מראים שלמעלה מ-90% מהגולשים לא עוברים את העמוד הראשון של תוצאות החיפוש. כלומר מה שמופיע בעמוד הראשון, זה מה שהגולשים ידעו עליך. זה יכול להיות מאמר שפורסם לפני שנים ומכיל חצאי אמיתות מבלי שבדקו את העבודות לעומק. זה יכול להיות לקוח ממורמר שלא הבין משהו כשורה וכתב ביקורת או תגובה שלילית על העסק שלך. זאת גם יכולה להיות ביקורת מוזמנת של המתחרים שלך אשר נועדה לקטול את העסק שלך בכוונת תחילה. הגולש הממוצע מחפש תוצאות ומהר. הוא לא עוצר לבדוק מי כתב מה ולמה, בעוד שלכם יש חלון הזדמנויות קצר וחד פעמי כדי ליצור רושם ראשוני חיובי בעיני הלקוח הפוטנציאלי.

איך מוחקים אזכורים שליליים?

הפעולה שמתבצעת ברוב המקרים היא דחיקת האזכורים השליליים מהעמוד הראשון ובמקביל העלאה של אזכורים חיוביים במקומם.

צריך להבין שמדובר בעבודה מורכבת אשר דורשת זמן. ראשית, מכיוון שלא עובדים על קידום של עמוד או אתר בודד, אלא על יותר מעשרה (לרוב ננסה לקדם בין 12-15 תוצאות למקרה שחלק לא יצלחו מסיבה כזאת או אחרת) תוצאות במקביל. כמו כן, במידה והאזכור השלילי מופיע באתר חזק כמו Ynet למשל, הדבר יצריך עבודה קשה יותר כדי לדחוק אותו מתוצאות העמוד הראשון.

למרות הקושי, הדבר בהחלט אפשרי. נדרש לכך ניסיון וידע מעמיק בהבנה כיצד פועלת הרשת, כיצד נוצרת האינטראקציה בין הגולשים וכיצד מנועי החיפוש מקדמים פוסטים או אתרים מסוימים.

רוצים להראות טוב יותר בגוגל? זה הזמן לפנות אלינו

באמצעות הכלים העומדים לרשותנו והידע שלנו בתחום, יש ביכולתנו להשתמש בטכניקות שיעזרו למחוק את האזכורים השליליים מהעמוד הראשון בגוגל ולהעלות במקומם אזכורים חיוביים ועדכניים אודותיכם ואודות החברה שלכם. נשמח לעזור לכם לבנות קריירה משגשגת ועסק מצליח בזכות נראות טובה וחיובית יותר בתוצאות החיפוש.

/* */