מיתוג אישי באינטרנט

בעידן הדיגיטלי לא רק מוצרים וחברות נתפסות כמותגים אלא גם אנחנו כבני אדם ובעלי מקצוע. ללא הדגשת היתרונות היחסיים שלך על פני המתחרים – אתה הופך להיות עוד אחד מני רבים בסביבה תחרותית הולכת וגוברת.

מהו מיתוג אישי?

מיתוג אישי הוא האופן שבו אתה משווק את עצמך לעולם. במסגרת המיתוג האישי, אנו מבצעים בצורה מתודית ומדויקת הליך של בידול והבלטת ערכים המזוהים עם המותג.

טום פיטרס, אחד מאנשי השיווק האמריקניים הגדולים ביותר, תיאר את ההליך הזה לא כשיפור עצמי אלא כאריזה מחדש. כלומר, המיתוג האישי אינו נועד לשפר את האדם בצורה פיזיולוגית או מנטלית, אלא לשפר את האופן בו רואים אותו אחרים.

אם אתם שואפים לשוות לעצמכם ערך של מותג, להעצים את ערככם בתחום המקצועי, לגבור על המתחרים וליצור לעצמכם מוניטין חיובי שישמר לאורך שנים – מיתוג אישי באינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מכך.

מהו מיתוג אישי באינטרנט?

תהיתם פעם מה יראה הגולש שיחפש את שמכם במנועי החיפוש או יתקל בפרופיל שלכם באחת מהרשתות החברתיות? כאן נכנס לתמונה נושא המיתוג האישי באינטרנט, אשר אינו שונה בהרבה ממיתוג אישי רגיל. גם ברשת האינטרנט הגולשים חייבים לראות במותג (אתם) את תכונותיו החיוביות, כיצד הוא שונה מהשאר ואת עליונותו בתחום עיסוקו.

עם זאת, לא פעם רשת האינטרנט מתגלה כהרבה יותר תובענית מהעולם "הרגיל" בשל המאפיינים הייחודים שלה. לכן, מיתוג אישי באינטרנט הוא מומחיות בפני עצמה אשר מצריכה יצירתיות, הפעלת כלים רבים ומגוונים ובנייה נכונה לאורך זמן.

איך זה עובד?

בכל הנוגע למיתוג (ברשת ומחוצה לה) המלצתינו היא להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות בלבד. אפשר כמובן לעשות זאת בדרך עצמאית, אך הדבר מצריך זמן, משאבים ובקיאות בתחומים רבים.

פנייה למומחים של מסה מדיה תבטיח שהמיתוג שלכם ברשת יעשה על הצד הטוב ביותר ויחסוך לכם הרבה זמן, טעויות וכסף. אנו נדאג לבצע עבורכם מיתוג אישי באינטרנט בעזרת כל הכלים והידע אשר צברנו, על מנת לסייע לכם להתקדם ולהצליח בעולם תחרותי ודינמי.

זקוקים לשירותי מיתוג כדי למנף את ההצלחה ולהתפתח?
אנו כאן לשירותכם. צרו קשר ונשמח לסייע גם לכם.
/* */