סיפורי הצלחה

אוהבים תכלס? גם אנחנו.
בואו להתרשם מסיפורי ההצלחה הבולטים שלנו 🙂

פורטל רפואה

פורטל רפואה, כיום מהגדולים בישראל, אשר החל את דרכו לפני שנים בודדות והתקשה לפרוץ. באתר מאות עמודי תוכן איכותיים על נושאים רלוונטיים ומחופשים, אך בשל התחרות העזה בתחום, הפורטל לא הצליח להתברג במקומות גבוהים על מילות המפתח המרכזיות. 

הגיע אלינו לפעילות קידום אורגנית רחבה אשר התפרסה על אלפי מילות מפתח. המטרה הייתה להעלות את האוטוריטה של האתר באופן רוחבי תוך מיקוד משתנה במילות מפתח חשובות מדי כרבעון. לאחר קצת יותר משנה של פעילות, אלו היו התוצאות: עלייה של 67.6% בכמות המבקרים מגוגל שמייצגים לא פחות מ-645 אלף גולשים חדשים שהגיעו לאתר במהלך שנה אחת בלבד (גידול של למעלה מ-53,000 גולשים בחודש בממוצע) הודות לעבודת ה-SEO שנעשתה. ניתן לראות גם עלייה של 147% בזמן השהייה באתר אשר מדגישה את העובדה כי מדובר בגולשים רלוונטיים אשר נכנסו לאתר ונשארו בו כדי לקרוא ולהתעניין. כמו כן, למרות שישנם אפיקי שיווק נוספים, האפיק האורגני מהווה את חלק הארי שאחראי על כ-44% מסך כל הטראפיק שהגיע לאתר בשנה החולפת.

נתוני כניסות וחשיפות

עורך דין עמית ורד

עורך דין ותיק ומוכר בתחומי הנדל״ן והמשפחה. הגיע אלינו לאחר שעבודת אנשי המקצוע הקודמים הובילה את האתר לענישה מגוגל אשר פגעה אנושות בכמות המבקרים באתר וביכולת של העסק להמשיך ולהתקיים.

המיקוד בפרויקט היה בכמה מישורים:

1. תיקון תקלות טכניות באתר ואופטימיזציה בהתאם להנחיות של גוגל.

2. מיפוי כל הקישורים המזיקים המפנים לאתר והתנערות מהם באמצעות ה-disavow tool של גוגל.

3. בניית קישורים באופן מתמשך על מנת להשיג שתי מטרות: הראשונה – הגדלת כמות הקישורים האיכותיים  המפנים לאתר. השנייה  – איזון פרופיל האנקורים של הלקוח למצב טבעי יותר.

התוצאה לאחר כשנה של עבודה קשה הייתה יציאה מענישה היישר אל המקומות הראשונים בביטויים המובילים.

כך זה נראה במספרים:

גרף תנועה אורגנית של עמית ורד מגוגל אנליטיקס

ממצב של כ-5500-6500 מבקרים אורגניים מדי חודש ללמעלה מ-21,000 מבקרים. עלייה מטאורית של מעל 300% הודות להוצאת האתר מעונש ועבודת SEO נחושה ומקצועית. האתר ממשיך לעלות במיקומים ולגרוף עוד ועוד גולשים חדשים אשר הופכים ללקוחות ועוזרים לעסק לפרוח.

מחמדי שירותי רפואה וטרינרית

לקוח אשר הגיע אלינו לאחר ש״נקעה נפשו מאנשי מקצוע בינוניים״. ניסה לקדם את האתר עם חברות שונות ונחל אכזבה פעם אחר פעם. הגיע אלינו לפעילות מקיפה שכללה הקמת אתר אינטרנט וחנות, יחד עם קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות, בגוגל וכמובן קידום אורגני. 

הקמפיינים אשר הוקמו על ידי המומחים שלנו הובילו לתוצאות מהירות כבר מהתחלה והזרימו ללקוח פניות של לקוחות מאזור הפעילות שלו במחירים אטרקטיביים אשר אפשרו לו לראשונה להיות ברווח מהפעילות הדיגיטלית ולהתחיל לתכנן את התרחבותו של העסק למכירת מוצרי מזון לבעלי חיים, אביזרים ועוד.

לפניכם גרף הטראפיק האורגני בלבד של הלקוח לאורך שנת 2021 אשר הייתה שנתו הראשונה במסה מדיה:

גרף תנועה אורגנית מחמדי

כפי שניתן לראות, ממצב של פחות מ-200 ביקורים חודשיים מגוגל בחצי השנה הראשונה, חצי השנה השנייה הלכה והשתפרה באופן אקספוננציאלי, כאשר בחודש דצמבר הלקוח נהנה מ-1579 גולשים חדשים שהגיעו לאתר מגוגל בלבד, רכשו בחנות והצטרפו למועדון לקוחותיו. שיפור מדהים של 750% בהשוואה לחצי השנה הראשונה ומה שקדם לה.

AllCloud

חברה בינלאומית מובילה המספקת שירותי ענן לחברות וארגונים.

 • מיקוד בפרסום ממומן ברשת החיפוש של גוגל (SEM).
 • הקמה וניהול של קמפיינים פרסומיים בארה״ב, ישראל ומדינות אסטרטגיות באירופה על מנת להגדיל את חשיפת המותג ולייצר עסקאות למרות סביבה תחרותית מאתגרת מאוד.
 • הודות לפרסום הממוקד מצליחה החברה לסגור עסקאות ענק עם חברות בישראל ובעולם. החברה צומחת ומתפתחת במהירות כאשר הפרסום בגוגל מהווה נדבך משמעותי בהצלחה.

ג׳ק קובה

רשת הלבשה תחתונה יוקרתית.

 • מיקוד בקידום אורגני במנועי החיפוש (SEO).
 • האתר הועשר בעשרות תכנים חדשים ועבר אופטימיזציה יסודית מכל הבחינות.
 • לאחר חודשים ספורים אתר הלקוח התבסס בעמוד הראשון בלמעלה מ-100 מילות מפתח שהוגדרו. כמות הכניסות האורגניות עולה באופן עקבי והנראות במנועי החיפוש עלתה פי 4 לאחר כחצי שנת פעילות בלבד.

מאסטר מיט

עסק בוטיק המספק שירותי קייטריניג בשריים ברמה גבוהה, לכל סוגי האירועים.

 • מיקוד בקידום אורגני במנועי החיפוש (SEO). לאחר עבודת קידום איכותית הלקוח התמקם בתוצאות הראשונות עבור כל הביטויים החשובים לו ויותר.
 • העסק צומח ונהנה מעשרות פניות חדשות מדי חודש.

טכנו עד

חברה בינלאומית הפועלת למעלה מ-50 שנה ומספקת מגוון רחב של מוצרים לתעשיה.

 • מיקוד בקידום אורגני במנועי החיפוש (SEO).
 • הודות לוותק ולחוזק המותג, אתר החברה התברג בתוצאות הראשונות עבור כל הביטויים שהוגדרו תוך פחות מ-6 חודשים
 • החברה ביססה את מעמדה כגדולה והמובילה בתחום וכעת הדבר משתקף גם בתוצאות החיפוש.

עמותת נטע

ארגון ללא מטרות רווח המסייע לנשים לממש את שאיפותיהן המקצועיות וליצור תרבות ניהול המקדמת הוגנות מגדרית.

 • מיקוד בפרסום ממומן ברשת החיפוש של גוגל (SEM).
 • ביצוע הליך הגדרת "נטע" כעמותה מוכרת ורשמית מול גוגל, מה שאיפשר לה ליהנות מתקציב פרסום של 10K$ בחודש. תקציב זה יחד עם תקציבים חיצוניים של העמותה הופנו על מנת להגדיל את המודעות למותג ואת כמות הנרשמים לסדנאות ולקורסים.
 • העמותה הגדילה באופן משמעותי את חשיפתה בקרב קהל היעד שלה. הפרסום הממומן מאפשר לה למלא קורס אחר קורס ולצמוח בקצב מסחרר!

דלתות שערי ברכה

חברה המתמחה בייצור כחול לבן של דלתות פנים לבית ולעסק.

 • מיקוד בקידום אורגני במנועי החיפוש (SEO) לאחר עבודת קידום קשה ומורכבת, הלקוח התמקם בתוצאות הראשונות בביטוי העיקרי והתחרותי מכל: ״דלתות פנים״ ובעמוד הראשון בכל שאר הביטויים שהוגדרו.
 • החברה הגדילה באופן משמעותי את חשיפתה לקהל היעד ואת היקף עבודתה.

GiveBack Contracting

חברה קנדית המתמחה בבקרת סחף ושירותי גינון מסחרי לתעשייה.

 • מיקוד בקידום אורגני במנועי החיפוש (SEO).
 • לאחר עבודת קידום של מספר חודשים בגוגל קנדה, אתר החברה התמקם בראש תוצאות החיפוש בכל הביטויים החשובים הודות לכך החברה החלה לקבל פניות מגופים ממשלתיים וציבוריים.
 • כמות הפרויקטים גדלה באופן משמעותי ויחד איתם מסכת כוח האדם והיקף הפעילות של החברה. החברה נהנית מזרם פניות קבוע ונמצאת בשלבי התרחבות לאזורים חדשים בקנדה.

משרד עורכי דין גלעד נרקיס

משרד עורכי דין המתמחה בתחומי המשפט המסחרי, בנקאות, חברות, מקרקעין והליכי חדלות פירעון.

 • קמפיין משולב של קידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל.
 • תחילת עבודה בשיא משבר הקורונה לא עצר אותנו מלהתקדם במהירות הבזק בתוצאות החיפוש ולהשתלט על המקומות הראשונים עבור כל החיפושים הנוגעים לתחום הבנקאות
 • תפיסת המקומות הראשונים הן באזור המודעות והן בתוצאות האורגניות, מזרימים למשרד עשרות לידים איכותיים מדי חודש ומובילים אותו לצמיחה אדירה.
מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור