בקרת מדיה

"הגיע הזמן לדעת מה באמת הכסף שלכם עושה"

בקרת מדיה - תכנון ובקרת פרסום אונליין

אם אתם שוקלים לעלות קמפיין חדש לאוויר, רוצים לבדוק מה באמת עושה עבורכם חברת הפרסום הנוכחית או לתכנן באופן מדוייק ואפקטיבי את הקמפיין הבא שלכם – אנחנו לצידכם.

מסה מדיה מלווה את הפעילות הפרסומית שלכם, בכל שלבי הקמפיין, ובכך מסייעת בייעול משאבים ומקסום התוצאות בפלטפורומת השיווק השונות.

בשילוב הידע המקצועי של המומחים שלנו, יחד עם הכלים המתקדמים בעולם, אנו בודקים ומודדים באופן מדויק את ביצועי הקמפיין, תוצאותיו, ומידת יעילותו. כל זאת במטרה להבין כמה הוא באמת שווה לכם ולבצע את ההתאמות הנדרשות על מנת לקבל מקסימום תוצאות עבור הכסף שלכם.

שירותי בקרת פרסום מקצועיים למפרסמים וקנייני מדיה

לפני עליה לאוויר

הגדרת יעדי חשיפה והמרות לקהלי היעד השונים. מיפוי ותעדוף ערוצי המדיה השונים על בסיס ניתוח מתחרים רלוונטיים והערכת עלות מול תועלת של כל מדיום. סיוע וליווי בבדיקת הצעות מחיר. ניהול מו״מ מול משרדי פרסום להשגת העסקה הטובה ביותר עבורכם. עבודה כתף אל כתף מול משרד הפרסום על מנת ללוות את התקדמות הפרויקט וביצועו בהתאם ללו״ז ולמטרות שהוגדרו.

במהלך הפעילות

וידוא עליית הקמפניים לאוויר בצורה תקינה, בהתאם להגדרות והזמנים שסוכמו. מעקב שוטף אחר ביצועי הקמפיין יחד עם בדיקת נתוני החשיפה והאפקטיביות של כל אפיק פרסום על סמך הפרמטרים הרלוונטיים. השוואת ביצועי הקמפיין ברמה השבועית, החודשית והרבעונית ליעדים שהוגדרו. הערכת אפקטיביות הקמפיין יחד עם המלצות לשינויים ושיפורים אשר ניתן לבצע על סמך המידע שנאסף.

בסיום הקמפיין

סיכום מפורט של נתוני הקמפיין עם חלוקה מסודרת וניתוח האפקטיביות של כל מדיום בנפרד. בדיקת תוצאות הקמפיין בהשוואה ליעדים שהוגדרו ולמתחרים רלוונטיים. בדיקת הביצועים בפועל מול התחייבויות חוזיות שנחתמו עם משרדי הפרסום. לימוד תוצאות הקמפיין תוך הסקת מסקנות, יישום תובנות והעברת המלצות המלצות לשיפור.

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור