הדרכות וסדנאות על קידום אתריםLEARN

הדרכות וסדנאות על קידום אתרים לחברות וארגונים

כאשר אתם עומדים בפני מהלך משמעותי בתחום הדיגיטל, רוצים לבדוק מה ניתן לשפר במצב הקיים או להעניק לעובדים שלכם את הידע המקצועי הנחוץ כדי לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר – אנחנו פה כדי לתת לכם את כל הכלים להצליח.

  • הדרכות וסדנאות מעשיות על קידום אתרים לחברות וארגונים אשר מבצעים את עבודת השיווק בעצמם (inhouse) ומעוניינים לרענן את הידע הקיים, להתייעל ולהשתפר על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. כולל ליווי והטמעת כלי עבודה רלוונטיים, בניית תהליכי עבודה מסודרים באמצעות מדריך קידום אתרים וליווי מלא עד להשגת היעדים שהוגדרו.
  • מעוניינים לבדוק את המצב הקיים ואת איכות עבודת הקידום בגוגל? באמצעות סקירה מקיפה של הפעילות הנוכחית שלכם בעולם השיווק הדיגיטלי ועל ידי שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, נספק לכם ניתוח מקיף ואובייקטיבי של המצב הקיים, יחד עם המלצות קונקרטיות לשיפור ואופטימיזציה.CONTACT

 לתכנון השיווק הדיגיטלי לעסק שלך - השאירו פרטים ונחזור בהקדםמבין לקוחותינו


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.