פרסום ממומן בגוגלPPC

פרסמו רק למי שתרצו
שלמו רק על מי שמגיע לאתר שלכם


יתרונות הפרסום בגוגל 

מופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל

המודעות הפרסומיות מופיעות בארבעת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. כמו כן הן זוכות להבלטה ולהדגשה, מה שגורם ליותר גולשים ללחוץ עליהן.

 

רואים תוצאות מיידיות

בניגוד לשיטות שיווק אחרות, כמו הקידום האורגני, אשר פירותיו נקצרים חודשים לאחר תחילתו – בפרסום הממומן בגוגל, מרגע עליית הקמפיין לאוויר, הוא מופיע בתוצאות החיפוש ומתחיל להחזיר את ההשקעה.

 

משלמים רק עבור מבקרים שהגיעו לאתר

הפרסום בגוגל נמדד לפני הכל ואחרי הכל בתוצאות. הגולש ראה את המודעה שלכם אך לא הקליק? לא שילמתם. משלמים רק כאשר הגולשים לוחצים על המודעה ומגיעים לאתר.

 

נהנים מחשיפה אדירה גם ברשת המדיה של גוגל

פרסום ממוקד באתרים רבים ברחבי הרשת באמצעות רשת המדיה של גוגל. הפרסום מתבצע בזכות פלטפורמה המציגה את המודעות שלכם לגולשים רלוונטים בלבד, על סמך היסטוריית החיפוש וההעדפות שלהם.

 

לא מפספסים אף גולש

הגולשים הגיעו לאתר אך לא רכשו או יצרו קשר? אין בעיה. כלי ה-Remarketing של גוגל מאפשר לנו לסמן כל גולש אשר ביקר באתר ולהציג לו את הפרסום שלכם בכל אשר יפנה ברשת.
איך אנחנו עושים את זה?


iconfinder_Online_Testing_4176254-1

מחקר שוק מקצועי

אנו מבצעים בדיקה יסודית על מנת להבין כיצד ובאיזה נפח הגולשים מחפשים את המוצר או השירות שלכם. לאחר מכן בודקים את הפוטנציאל של כל ביטוי והרלוונטיות שלו אליכם. זהו השלב החשוב ביותר אשר מגדיר את המתווה להמשך הקמפיין.
iconfinder_Digital_Marketing_4176264

בניית קמפיין מנצח

בהתאם לתובנות ממחקר השוק, הקופירייטרים שלנו מנסחים עבורכם מודעות פרסומיות מקצועיות. לאחר מכן מומחי ה-SEM שלנו מחברים הכל לביטויים הרלוונטים, מגדירים את התמחור ומעלים לאוויר קמפיין אינטרנטי מקצועי ומותאם אישית עבורכם.
iconfinder_Investment_4176260

ניטור, ניהול ושיפור

לאחר שהקמפיין עולה לאוויר, אנו מבצעים מעקב אחר ביצועי המודעות בפלטפורמות השונות. מבצעים עדכונים בתקציב ובמודעות על מנת להשיג ציון איכות גבוה מגוגל ואת המחיר המשתלם ביותר לקליק תוך שאנו מוודאים כי המודעה שלכם תמיד מוצגת בטופ.
iconfinder_Vision_4176245

דיווח ועדכון

העבודה שלנו היא עבורכם ולכן תמיד גלויה לכם לחלוטין. מדי שבוע תקבלו ישרות למייל דו"ח מפורט עם ביצועי הקמפיין אשר ישקף לכם את פיזור התקציב והביצועים של כל מודעה ומילת מפתח. כמו כן, תקבלו מהמומחים שלנו המלצות לשיפור ההמרות וביצועי הקמפיין.
האתר שלכם יכול להופיע במקום הראשון בגוגל כבר מחר


אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לזירת הפרסום החמה ביותר

CONTACT

 לתכנון השיווק הדיגיטלי לעסק שלך - השאירו פרטים ונחזור בהקדםמבין לקוחותינו


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.