פרסום ממומן בגוגל

פרסמו רק למי שתרצו

שלמו רק על מי שמגיע לאתר שלכם

יתרונות הפרסום בגוגל

מופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל

המודעות הפרסומיות מופיעות בארבעת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. כמו כן הן זוכות להבלטה ולהדגשה, מה שגורם ליותר גולשים ללחוץ עליהן.

רואים תוצאות מיידיות

בניגוד לשיטות שיווק אחרות, כמו הקידום האורגני, אשר פירותיו נקצרים חודשים לאחר תחילתו – בפרסום הממומן בגוגל, מרגע עליית הקמפיין לאוויר, הוא מופיע בתוצאות החיפוש ומתחיל להחזיר את ההשקעה.

משלמים רק עבור מבקרים שהגיעו לאתר

הפרסום בגוגל נמדד לפני הכל ואחרי הכל בתוצאות. הגולש ראה את המודעה שלכם אך לא הקליק? לא שילמתם. משלמים רק כאשר הגולשים לוחצים על המודעה ומגיעים לאתר.

נהנים מחשיפה אדירה גם ברשת המדיה של גוגל

פרסום ממוקד באתרים רבים ברחבי הרשת באמצעות רשת המדיה של גוגל. הפרסום מתבצע בזכות פלטפורמה המציגה את המודעות שלכם לגולשים רלוונטים בלבד, על סמך היסטוריית החיפוש וההעדפות שלהם.

לא מפספסים אף גולש

הגולשים הגיעו לאתר אך לא רכשו או יצרו קשר? אין בעיה. כלי ה-Remarketing של גוגל מאפשר לנו לסמן כל גולש אשר ביקר באתר ולהציג לו את הפרסום שלכם בכל אשר יפנה ברשת.

מוכנים להתחיל? בואו נדבר!

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לזירת הפרסום החמה ביותר. אנו מספקים מכלול שירותים ייחודי בהתאמה אישית לחברות ועסקים אשר מבינים את הערך הטמון בעבודת שיווק מקצועית ורוצים להשקיע בה לטווח ארוך.

איך אנחנו עושים את זה?

מחקר שוק מקצועי

אנו מבצעים בדיקה יסודית על מנת להבין כיצד ובאיזה נפח הגולשים מחפשים את המוצר או השירות שלכם. לאחר מכן בודקים את הפוטנציאל של כל ביטוי והרלוונטיות שלו אליכם. זהו השלב החשוב ביותר אשר מגדיר את המתווה להמשך הקמפיין.

בניית קמפיין מנצח

בהתאם לתובנות ממחקר השוק, הקופירייטרים שלנו מנסחים עבורכם מודעות פרסומיות מקצועיות. לאחר מכן מומחי ה-SEM שלנו מחברים הכל לביטויים הרלוונטים, מגדירים את התמחור ומעלים לאוויר קמפיין אינטרנטי מקצועי ומותאם אישית עבורכם.

ניטור, ניהול ושיפור

לאחר שהקמפיין עולה לאוויר, אנו מבצעים מעקב אחר ביצועי המודעות בפלטפורמות השונות. מבצעים עדכונים בתקציב ובמודעות על מנת להשיג ציון איכות גבוה מגוגל ואת המחיר המשתלם ביותר לקליק תוך שאנו מוודאים כי המודעה שלכם תמיד מוצגת בטופ.

דיווח ועדכון

העבודה שלנו היא עבורכם ולכן תמיד גלויה לכם לחלוטין. מדי שבוע תקבלו ישרות למייל דו"ח מפורט עם ביצועי הקמפיין אשר ישקף לכם את פיזור התקציב והביצועים של כל מודעה ומילת מפתח. כמו כן, תקבלו מהמומחים שלנו המלצות לשיפור ההמרות וביצועי הקמפיין.

האתר שלכם יכול להופיע במקום הראשון בגוגל כבר מחר

אל תפספסו את ההזדמנות להצטרף לזירת הפרסום החמה ביותר

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור