קידום אתרים לוקאלי

תוכן עניינים

אם יש לכם עסק קטן ואתם מבינים שהאינטרנט יכול לספק לכם את המקפצה לה הייתם זקוקים כדי לגדול ולהתרחב, אך לא בטוחים כיצד לעשות זאת, קידום לוקאלי הוא כנראה הפתרון לו חיכיתם.

קידום אתרים עם מיקוד גיאוגרפי מקומי הוא פתרון קידום ייחודי שעובר תהליך התפתחות מואץ על ידי גוגל העולמית, במטרה לטייב את חוויית החיפוש של המשתמשים במנוע החיפוש של גוגל, ובמטרה לסייע לבתי עסק למקד את הפנייה שלהם לקהל היעד האפקטיבי שלהם. תהליך הקידום הלוקאלי כולל בתוכו שורה של עקרונות ומהלכים מעולם הקידום הכללי, אך עושה שימוש בכלים לוקאליים שחלקם פותחו על ידי גוגל, ואת חלקם יש ליישם בצורה חכמה על בסיס חשיבה לוקאלית.

באמצעות קידום לוקאלי, תוכלו להבטיח כי שמכם יעלה בראש תוצאות החיפוש עבור קהל היעד שבאמת עשוי לעשות איתכם עסקים. אם אתם מספקים שירותי עריכת דין באזור המרכז, אין שום צורך לקדם את עצמכם בקריית שמונה, באר שבע או אילת, ועל אף שעסקים רבים חשבו לנצל את האינטרנט כדי להרחיב את הפנייה שלהם לכל עבר, כיום די ברור שזה פשוט לא עובד.

הקידום הלוקאלי הוא קונספט חדשני, המגובה בשורה של כלים, עקרונות וטכניקות ייעודיות, וכמו תהליכי קידום רגילים, גם אותו יש ליישם באופן רציף וקבוע, ולהפוך אותו למעשה לתהליך עסקי המתקיים בשגרת הניהול של העסק, כמו כל תהליך שיווקי אחר.

קידום אתרים עסק על המפה

קידום אתרים לוקאלי אצל המקצוענים

כסוכנות מובילה לשיווק ופרסום באינטרנט, אנו נתכנן, נעצב ונבנה עבורכם תהליך רציף של קידום לוקאלי באזור הפעילות הגאוגרפי שלכם, ונשלב בתוכו את כל הכלים הקיימים ואת המתודולוגיות הלוקאליות שפותחו על ידינו בשנים האחרונות, מאז החלה גוגל לקדם את הקונספט ולהעניק לו עדיפות בתהליכי דירוג האתרים.

לרשותנו ידע מצטבר רב ערך, ויכולת להביא את הידע הזה לידי ביטוי בטכניקות קידום מנצחות, הממוקדות כולן ביצירת נוכחות לוקאלית, הן באמצעות תכנים טקסטואליים, הן באמצעות תכנים ויזואליים והן באמצעות פעולות קידום אורגני וקידום ממומן.

במסגרת גיבוש תהליך הקידום הלוקאלי לעסק שלכם, אנו מבצעים אנליזה של פעילותכם העסקית ושל קהל היעד בגיאוגרפיה המיידית והקרובה. בהתאם לכך, אנו משלבים כלים כדוגמת מפות, ביטויי מפתח, הרשמת העסק בגוגל, הוספה למדריכים מקומיים, יצירת חיבורים עם אתרי חדשות ותוכן מקומיים ועוד שורה של פעולות, המיועדות כולן למקסם את הנוכחות שלכם במרחב הלוקאלי של פעילותכם העסקית.

למרבה הפרדוקס, וגם למרבה המזל, על אף שטכניקות אלה זמינות לכל, אחוז שולי מאוד מהעסקים הפעילים עושים בו שימוש, ומבחינתכם זה אומר שיש לכם הזדמנות לעקוף את המתחרים, לקדם את עצמכם מול קהל היעד ולייצר תנועה משמעותית של לקוחות פוטנציאליים אל האתר, גם על חשבון המתחרים הגדולים והחשובים ביותר שלכם.

זה הזמן לצאת לדרך ולעקוף את המתחרים

קידום לוקאלי לכשעצמו הוא רק קונספט ושיטה, ואם לא תיישמו אותו, שום דבר חדש לא באמת יקרה בעסק שלכם. אם אתם מרגישים שאתם מוכנים לשינוי, אם אתם מרגישים שיש לכם את הכלים והיכולות לתמוך בקפיצת מדרגה בהיקף הפעילות העסקית, זה הזמן שלכם לאמץ את טכניקת הקידום האפקטיבית ביותר שקיימת היום, ולעשות זאת בצורה שלמה ומושלמת.

ערים מרכזיות בהן אנו פעילים:

מסה מדיה, חברת קידום אתרים מקצועית, תוביל את התהליך עבורכם, תבסס אותו כתהליך מובנה, ותאפשר לכם להנות מהפירות שלו לאורך שנים. זה הזמן לצאת לדרך ולהקדים את המתחרים, לייצר לעצמכם את היתרון התחרותי שתמיד חיפשתם, ולהוביל את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ישירות אליכם.

זו ההזדמנות שלכם לפתוח פער על פני המתחרים ולהישאר צעד אחד לפני כולם. גלו את כוחו של הקידום הקידום הלוקאלי והזרימו אליכם יותר גולשים רלוונטים!

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור