ניהול מוניטין

זה הזמן לקחת את העניינים לידיים

החזירו לעצמכם את השליטה על מה שהגולשים רואים כשהם מחפשים אתכם.

מה זה ניהול מוניטין ברשת?

ניהול מוניטין ברשת

זוהי אסטרטגיה העוסקת בהתמודדות עם ניהול המידע אשר נכתב עליכם ברשת. ניהול מוניטין טוב מאפשר לכם להבליט את הצדדים החזקים והחיוביים של העסק שלכם ושל פועלכם. האינטרנט מוצף במידע. חלקו נכון וחלקו שקרי, חלקו מעודכן וחלקו מיושן.

גם אתם נמצאים בשטף המידע הזה כי לגוגל יש "תיק" על כולנו. על פניו נראה שהכל פרוץ, המידע הוא אינסופי ובלתי ניתן לשליטה, אך לא זה המצב. ניהול מוניטין ברשת על ידי חברה מקצועית מאפשר לכם לעשות סדר בבלאגן.

למה מוניטין חיובי באינטרנט חשוב כל כך?

מחקרים אחרונים שבוצעו בתחום מראים כי הרוב המוחלט של הישראלים (כ-90%) מחפשים את המידע שלהם בגוגל.

מה שהם יראו שם כאשר יחפשו את העסק שלכם, יכול להכריע אם הם יעשו איתכם עסקים או לא. ניהול מוניטין נכון באינטרנט ופיקוח על המידע המופץ עליכם ברשת, הוא תנאי הכרחי להצלחה בעולם הדיגיטלי של היום.

בין אם אתם חברה גדולה ומבוססת, עסק קטן עם שאיפות גדולות, אנשי ציבור או בעלי מקצועות חופשיים – המוניטין שלכם הוא כרטיס הביקור אשר פותח בפניכם את הדלת ללקוח הבא.

ללא ניהול נכון של המוניטין ברשת, העסק שלכם פשוט לא ישרוד. האצבע של הגולשים קלה מאוד על המקלדת, והמוניטין של כל חברה ואדם, נתון בסכנה מתמדת. לפעמים טוקבק או פוסט פוגעני אחד מספיק כדי להצית ביקורת שתתלקח כמו אש בשדה קוצים ותיצור משבר משמעותי עבור המותג שלכם.

שירותי ניהול מוניטין מקצועיים יגנו עליכם במערכה התקשורתית. עם נכסים אינטרנטים חזקים שנבנה עבורכם, עם נוכחות חזקה ברשתות החברתיות ועשרות ביקורות חיוביות מלקוחות מרוצים – עמידתכם תהיה איתנה מול כל איום שלא יבוא.

אמנם לא נוכל למנוע מהטוקבקיסט הממורמר לכתוב תגובה שלילית עליכם, אך בהחלט נהיה שם ברגע שזה יקרה ונדע לתת את המענה הנכון בזמן אמת.

בסופו של יום, כאשר אתם משכילים לנהל את המוניטין שלכם ברשת ומחוצה לה, העבודה שלכם נעשית קלה יותר.

לקוחות חדשים מגיעים בעקבות המלצות ודברים חיוביים שקראו עליכם ברשת, הם מספרים על כך לחברים שלהם ולכם נשאר רק להתמקד בלהמשיך ולעשות את מה שאתם עושים כל כך טוב.

איך ניהול מוניטין בגוגל עובד?

אנו נחזיר לידכם את השליטה על שמכם באינטרנט על ידי ניקוי מידע מטעה, לא אקטואלי או כוזב שפוגע במוניטין שלכם בעיני הגולשים.

במקביל נפעל לייצר עבורכם תוכן איכותי ומגוון, פרי עיטם של כותבים מקצועיים ייעודיים ומומחים בתחומם. את התכנים הללו נעלה ונפרסם בשמכם באתרים מובילים ורלוונטיים לתחומכם, ובאתרים ייעודיים שנבנה עבורכם. אנו עושים שימוש בכל הפלטפורמות המובילות כגון אתרי אינטרנט, בלוגים, רשתות חברתיות, אתרי סרטונים, מצגות ועוד – על מנת לתקוף את הנושא מכל הכיוונים ולהשיג תוצאות מקסימליות.

משסיימנו להניח את יסודות הנכסים שלכם ברשת, נעבור לעבודת קידום אתרים אורגנית כוללת ומקיפה על מנת לחזק את הנכסים שיצרנו, לדחוף אותם לעמוד הראשון ולשנות את התוצאות בשטח.

שמכם הטוב הוא הנכס היקר ביותר שלכם

הפקידו אותו בידיים מקצועיות ומסורות

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור