פרסמו רק למי שתרצו

שלמו רק על מי שמגיע לאתר שלכם

            השאירו פרטים ונחזור אליכם

להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל

המודעות הפרסומיות מופיעות בארבעת המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. כמו כן הן זוכות להבלטה ולהדגשה, מה שגורם ליותר גולשים ללחוץ עליהן.

תוצאות מיידיות

בניגוד לשיטות שיווק אחרות, כמו הקידום האורגני, אשר פירותיו נקצרים חודשים לאחר תחילתו – בפרסום הממומן בגוגל, מרגע עליית הקמפיין לאוויר, הוא מופיע בתוצאות החיפוש ומתחיל להחזיר את ההשקעה.

תשלום רק עבור מבקרים שהגיעו לאתר

הפרסום בגוגל נמדד לפני הכל ואחרי הכל בתוצאות. הגולש ראה את המודעה שלכם אך לא הקליק? לא שילמתם. משלמים רק כאשר הגולשים לוחצים על המודעה ומגיעים לאתר.

פרסום ברשת המדיה של גוגל

פרסום ממוקד באתרים רבים ברחבי הרשת באמצעות רשת המדיה של גוגל. הפרסום מתבצע בזכות פלטפורמה המציגה את המודעות שלכם לגולשים רלוונטים בלבד, על סמך היסטוריית החיפוש וההעדפות שלהם.

שיווק מחדש – מודעות רודפות

הגולשים הגיעו לאתר אך לא רכשו או יצרו קשר? אין בעיה. כלי ה-Remarketing של גוגל מאפשר לנו לסמן כל גולש אשר ביקר באתר ולהציג לו את הפרסום שלכם בכל אשר יפנה ברשת.

פרסום בגוגל עם מסה מדיה

דיווחים ועדכונים חודשיים

העבודה שלנו היא עבורכם ולכן תמיד גלויה לכם לחלוטין. בסוף כל חודש תקבלו ישרות למייל דו"ח מפורט עם ביצועי הקמפיין אשר ישקף לכם את פיזור התקציב והביצועים של כל מודעה ומילת מפתח. כמו כן, תקבלו מהמומחים שלנו המלצות לשיפור ההמרות וביצועי הקמפיין.

 
מעקב, ניהול ואופטימיזציה

לאחר שהקמפיין עולה לאוויר, אנו מבצעים מעקב אחר ביצועי המודעות והפלטפורמות השונות. מבצעים עדכונים בתקציב ובמודעות על מנת להשיג ציון איכות גבוה מגוגל ואת המחיר המשתלם ביותר לקליק תוך שאנו מוודאים כי המודעה שלכם תמיד מוצגת בטופ.

בניית קמפיין מנצח

בהתאם לתובנות ממחקר השוק, הקופירייטרים שלנו מנסחים עבורכם מודעות פרסומיות מקצועיות. לאחר מכן מומומחי ה-SEM שלנו מחברים הכל לביטויים הרלוונטים, מגדירים את התמחור ומעלים לאוויר קמפיין אינטרנטי מקצועי ומותאם אישית עבורכם.

 
מחקר שוק מקצועי

אנו מבצעים בדיקה ייסודית על מנת להבין כיצד ובאיזה נפח הגולשים מחפשים את המוצר / השירות שלכם. לאחר מכן בודקים את הפוטנציאל של כל ביטוי והרלוונטיות שלו אליכם. זהו השלב החשוב ביותר אשר מגדיר את המתווה להמשך הקמפיין.

 

האתר שלכם יכול להופיע במקום הראשון בגוגל כבר מחר

צרו עימנו קשר והפסיקו לאבד לקוחות למתחרים שלכם

בואו נדבר