קידום אתרים במרכז

קידום אתרים בתל אביב והמרכז

איזור המרכז בישראל מתפרש על פני כ-1300 קמ״ר ועל פי הנתונים העדכניים ביותר, מתגוררים בו למעלה מ-3 מיליון תושבים. זהו האזור המיושב ביותר בישראל וככזה, הוא גם מרכז בתוכו את עיקר הפעילות העסקית בארץ.

יותר ויותר אנשים מעדיפים לפנות לעסקים באזור המגורים שלהם משיקולי נוחות ואמינות. אם אתם בעלי עסק המספק שירותים או מוצרים באיזור תל אביב והמרכז בלבד, כדאי לכם להתמקד בלקוחות שנמצאים ממש לידכם.

קידום לוקאלי מתחלק לשני מרכיבים עיקריים:

  • קידום ביטוי עם שם העיר בתוכו – נניח ואתם משרד עורכי דין בתחום התעבורה באזור המרכז, ביטוי חיפוש רלוונטי אליכם יכול להיות ״עורך דין תעבורה במרכז״. זאת במקום חיפוש כללי כגון ״עורך דין תעבורה״.
  • קידום ביטוי כללי בעיר מסוימת – במקרה הזה אנו מכוונים להופיע במקום הראשון בתוצאות המקומיות בחיפוש ״עורך דין תעבורה״ אשר מתבצע על ידי גולשים הנמצאים פיזית בתל אביב. התוצאות הללו עדיין אינן פעילות בכל מקום בישראל, אך היכן שיש תוצאת מפות, אתם יכולים להיות בין שלושת הראשונים.

יתרונות הקידום הלוקאלי בת״א וגוש דן

קידום אתרים באזור מסוים הוא האופציה החכמה יותר עבור בעלי עסקים המספקים שירותים באזור פעילותם בלבד.

  • קידום לוקאלי הוא ממוקד יותר – ימי החשיפה מבוססי הכמות הולכים ומפנים את מקומם לחשיפה ממוקדת ואיכותית יותר. לקוחות פוטנציאלים שמחפשים את השירות שלכם באזור המרכז הם הפניות הכי חמות וממוקדות שאתם יכולים לבקש.
  • קידום לוקאלי הוא חכם ומשתלם יותר – למה לשלם אלפי שקלים ולקבל פניות מגולשים שלעולם לא יגיעו לעסק שלך? חסכו את ההתעסקות המיותרת בפניות לא רלוונטיות והתמקדו בפניות האיכותיות ביותר.
  • קידום לוקאלי מספק תוצאות מהירות יותר – במקום ״ללכת עם הראש בקיר״ ולהיאבק מול עסקים מכל הארץ אשר מספקים שירותים דומים לשלכם, אנו ממקדים את הפרסום באזור המרכז בלבד. כך אנו חותכים את כמות המתחרים ומספקים תוצאות מהירות יותר, כדי שתוכלו ליהנות מפירות השיווק באינטרנט בזמן הקצר ביותר.

קידום לוקאלי באזור תל אביב והמרכז

מסה מדיה יכולה לעזור גם לעסק שלכם להפוך לשם דבר באיזור המרכז בכלל ובעירכם בפרט. אנו שואפים להשתלטות על דף תוצאות החיפוש כך שאתרכם יופיע במקומות הראשונים בתוצאות האורגניות של גוגל ובמפות אשר מוצגות עם מספר טלפון וכתובות, מה שמושך אליהן את מרבית תשומת הלב. בדומה למצב בארה״ב, גוגל מתקדם למציאות שבה לא יהיו תוצאות חיפוש אוניברסליות. כל משתמש יראה תוצאות אחרות, בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלו.

זו ההזדמנות שלכם לפתוח פער על פני המתחרים ולהישאר צעד אחד לפני כולם. גלו את כוחו של הקידום הממוקד והזרימו אליכם יותר גולשים מת״א והמרכז!

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור