מיניסייט (Minisite)

מה זה אתר מיניסייט (Minisite)?

מיניסייט הוא אתר אינטרנט קטן המונה בדרך כלל בין עמוד אחד לכמה עמודים, אשר מציגים מידע מהיר על בית העסק, השירותים שלו ואפשרויות יצירת קשר עם בית העסק. מדובר למעשה במעין פתרון שבין דף נחיתה פשוט לאתר אינטרנט שלם. בתי עסק מסוימים שאינם רוצים להשקיע באתר אינטרנט שלם או שאין להם תקציב לזה, מעדיפים לבנות מיניסייט, כאשר הדגש בו לא יהיה על קידום אורגני או הזנת תכנים באופן שוטף וגם לא בונים על לקוחות שיחזרו לאתר באופן עצמאי – אלא על דף נחיתה משודרג המשמש כמעין כרטיס ביקור של העסק באינטרנט.

minisite

להלן מספר עמודים ופרטים החשובים בכל מיניסייט

  • אודות – עמוד המציג מידע אודות החברה, החזון שלה, אולי תמונות מתוך החברה או דברים שחשוב לחברה להבליט ולהתגאות בהם שיכולים לגרום ללקוחות לבטוח בחברה יותר.
  • מוצרים/שירותים – כמובן עמוד שמדבר על המוצרים ו/או השירותים של החברה. לא מדובר בכמות גדולה של מוצרים בדרך כלל כיוון שאז זה הופך להיות אתר חנות מקוונת ולא מיניסייט.
  • צור קשר – עמוד יצירת קשר המאפשר מגוון דרכים ליצור קשר עם החברה: טלפון ישיר, מייל ישיר, אפשרות להשאיר פניה דרך אותו עמוד באתר ולעתים אפילו כתובת וסימון במפה של גוגל רק להעלאת הביטחון של הגולשים.

אפשרויות לעמודים נוספים

  • ביקורות/תקשורת – בתי עסק רבים מוסיפים עמוד של ביקורות ותגובות מהגולשים וכן עמוד של כתבות וביקורות מהתקשורת. לעתים מדובר בשני עמודים שונים ולעתים באותו עמוד. צריך לזכור שמיניסייט הוא אתר קטן עם בדרך כלל עד 5 עמודים לכל היותר.
  • הוכחות – עמוד שמציג הוכחות של תועלות המוצר שדובר עליהם בדף הבית ואולי יוזכרו גם כן בעמוד זה.

לצד עמודים אלה תמיד עשויים להיות עמודים ספציפיים המתקשרים לאותו צורך של בית העסק ולא מתאים לכל בית עסק. יש לזכור כי מיניסייט הוא אתר קטן שמונה עד כמה עמודים ולא אתר אינטרנט מלא. משום כך חשוב לצמצם את כמות הדפים המוצגים רק לדפים החיוניים ביותר, אלה שאמורים לבנות אמון עם הגולשים, לקרב אותם אל המותג והמוצרים שלכם ולשכנע אותם להשאיר פרטים, ליצור קשר או לבצע רכישה.

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור