אזכורי NAP

קידום לוקאלי הוא קידום אתרים המאפשר לבעלי עסקים בכל סדר גודל, לקדם את עצמם ברזולוציה של אזור או עיר כדי להגדיל את הסיכוי להתברג בתוצאות הראשונות בגוגל לשאילתות חיפוש ממכשירים הנמצאים בקרבת מקום מבחינה גיאוגרפית או שאילתות הכוללות את הכתובת/האזור/העיר במסגרת החיפוש עצמו. NAP הוא פרמטר משמעותי ביותר עבור עסקים שרוצים להתברג בתוצאות הלוקאליות.

מה זה N.A.P?

NAP הוא ראשי תיבות של Name, Address, Phone או בעברית: שם, כתובת וטלפון. הרעיון הוא להפיץ את ה-NAP שלנו על פני כמה שיותר מקומות סמכותיים ברחבי הרשת, בדגש על הפצה אחידה של הפרטים. אזכור חוזר ונשנה של ה-NAP ברחבי הרשת מחזק את אמיתותו ושולח סיגנל חיובי לגוגל על כך שאכן יש כאן עסק לגיטימי אשר מוזכר פעמים רבות במקומות שונים ואלו הם פרטיו.

אזכור nap

איך נחזק את ה-N.A.P שלנו ברחבי הרשת? 

ישנן מספר פעולות שנוכל לבצע כדי לחזק את החיבור בין העסק שלנו למיקום הגיאוגרפי שלו על גבי המפות של גוגל. ראשית חשוב שפרטי ה-NAP יופיעו באתר עצמו, זה יכול להיות בעמוד יצירת קשר או באופן רוחבי באיזור הפוטר למשל. שנית יהיה עלינו לוודא שפתחנו כרטיס Google My Business ואימתנו אותו עם פרטי העסק שאנחנו הולכים להפיץ. לאחר מכן אפשר לרשום את האתר באתרי אינדקס שונים כגון זאפ או בזק 144 (ישנם עשרות אינדקסים בתחומים שונים – מומלץ לחפש בגוגל על מנת למצוא את הטובים ביותר). מעבר לכך פשוט כדאי להקפיד ולשלב את ה-NAP שלנו בכמה שיותר פרסומים. כלומר גם אם מאמר שלכם עולה באתר כלשהו, נסו לשלב בו את פרטי העסק: שמו, כתובתו ומספר הטלפון שלו. כל אלו יבנו מעטפת של אזכורי NAP אשר תחזק את נוכחותכם בתוצאות הלוקאליות.

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור