קידום אתרים בגוגל עם מסה מדיה

גלו את עוצמתו של מקור התנועה הגדול והאיכותי ביותר

גם החברה שלכם יכולה להרוויח
יותר לקוחות ממנועי החיפוש

מרגישים שהאתר שלכם לא מייצר מספיק הכנסות ולקוחות חדשים? באמצעות קמפיין קידום אתרים בגוגל זה יכול להשתנות. אתר מקודם מופיע גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש פופולריים נוספים, כאשר גולשים מחפשים את המוצר או השירות שלכם. ככל שאתר מסוים מופיע בתוצאה גבוהה יותר, כך עולה הסיכוי שהגולש יקליק עליו ובסופו של התהליך יהפוך ללקוח.
מסה מדיה מציעה פתרונות מתקדמים עבור חברות ובעלי עסקים מכל התחומים. באמצעות שילוב של טכנולוגיה, ניסיון ובדיקות מתמשכות – יש באפשרותינו להשיג תוצאות נפלאות באופן שיטתי ללקוחות שלנו.

בואו נשים את הדברים על השולחן

חברות ובעלי עסקים רבים חוששים מתחום ה-SEO או חושבים שקידום אתרים אורגני לא באמת עובד. יש כאלו שאף ירחיקו לכת ויאמרו שמדובר באחיזת עיניים ותו לא.

התפיסה השגויה הזו לא מגיעה יש מאין. הם ניסו לקדם את האתר שלהם בעבר אבל נכשלו, לפעמים יותר מפעם אחת. כל ניסיון כזה היה גם כרוך בהרבה זמן וכסף שירדו לטמיון. אנחנו יודעים, זו הרגשה נורא מתסכלת.

אבל האמת היא, שהאתר שלכם לא שונה בהרבה מהאתרים שנמצאים היום בעמוד הראשון בגוגל. הסיבה לחוסר ההצלחה, טמונה כמעט תמיד במקדם עצמו, בתקציב ובזמן שעמדו לרשותו.

איך משנים את המצב לטובתכם? על ידי הפקדת עבודת הקידום האורגני בידי מקדם אתרים מנוסה עם הצלחות מוכחות, אשר יודע לבנות תהליך מסודר עבור הפרויקט, בהתאם למטרות ולבצע תיאום ציפיות ריאלי לתוצאות של הקמפיין לאורך זמן.

נעים מאוד, אני דניאל מסטר.
מומחה לקידום אתרים ופרסום ממוקד באינטרנט.

כבר קרוב לעשור שאני עוזר לעסקים וחברות להגדיל את רווחיהם, על ידי הזרמת כמויות אדירות של גולשים, באמצעות שיפור חשיפת האתר שלהם בגוגל והצבתם במקום הנכון, בזמן הנכון, מול הלקוחות הפוטנציאלים האיכותיים ביותר.

כבעלים של עסק אשר פורח הודות לכמות פניות קבועה המגיעה מאתר האינטרנט של החברה, אני מבין את משמעות הדבר עבור כל מי שרוצה להצליח.

לכן הקמתי את סוכנות מסה מדיה. סוכנות בוטיק בניהולי עם צוות מיומן, זריז ואיכותי הממוקד בהצלחה שלכם.

אז אם גם אתם מחפשים אפיק פרסום אפקטיבי ומשתלם, אני מזמין אתכם להצטרף לעולם חדש של פרסום ושיווק באינטרנט. עולם של פרסום חכם, ממוקד ומדיד.

עולם המאפשר לכם להסתמך על מקור תנועה איתן ויציב אשר ישמש כמנוע הצמיחה של העסק או החברה שלכם.

אז אם אתם רוצים להשתחרר מהמרדף המתמיד אחר לקוחות חדשים,
למצוא דרך להפוך את הטפטוף המקרי של לקוחות מזדמנים לזרם קבוע של לקוחות ולהינות מעלייה מתמשכת ברווחיות העסק או החברה,

הגעתם למקום הנכון.

Daniel Mester

CEO

אנחנו מגדילים את ההכנסות של לקוחותינו

באמצעות קידום אתרים בגוגל

לקוח גדול העוסק במכירה וייצוא של מוצרים לתעשייה אשר הגיע אלינו בספטמבר 2018 לקידום אורגני. לאחר אופטימיזציה מעמיקה שבוצעה לאתר, אשר מכיל מאות מוצרים שונים וקידום אורגני בישראל ובחו״ל, הגדלנו את כמות המבקרים האורגנית באתר מ-1,473 ל-3,067 לאחר שנה בדיוק. עליה של לא פחות מ-108%! בעקבות כך, כמות ההזמנות שהלקוח מקבל מהאתר עלתה בצורה משמעותית ואיתה עלה נפח המכירות בארץ ובעולם.

לקוח מתחום ההלבשה התחתונה, מהגדולים והמוכרים ביותר בישראל, אשר חוזק המותג שלו לא בא לידי ביטוי בתוצאות החיפוש האורגניות. לאחר עבודה אינטנסיבית על האתר, שכללה בניית היררכיה מסודרת, חלוקה נכונה לקטגוריות והגדרת דפי האתר סביב מילות המפתח האסטרטגיות של הלקוח, הגדלנו את כמות הגולשים המגיעים מגוגל מ-4,632 בחודש ינואר ל-14,133 גולשים אשר ביקרו באתר בחודש יוני. עלייה מדהימה של 205% תוך כחצי שנה, והיד עוד נטויה!

עורך דין אשר הגיע אלינו לקידום אורגני בגוגל בספטמבר 2018 עם אתר שעבר קידום לא מוצלח אצל חברה אחרת. האתר לא היה בעמודים הראשונים באף ביטוי מרכזי והצליח לייצר כ-300 ביקורים אורגנים בלבד מדי חודש. לאחר עבודת אופטימיזציה רחבה אשר כללה העשרה של האתר בתכנים איכותיים ורלוונטים לתחום עיסוקו, בשילוב עבודת קידום אורגני עם תקציב לא גדול אשר כללה בניית קישורים רלוונטית, איכותית והדרגתית, כמות הגולשים האורגנים באתר גדלה מ-371 בחודש ללא פחות מ-2,036 מבקרים לאחר חצי שנה בלבד! הוא נהנה מעליה מטאורית של 448% בכמות המבקרים החודשית אשר מגיעים מגוגל!

לקוח מתחום התקשורת אשר עובד עם חברות הסלולר והטלוויזיה המרכזיות בישראל. תחילת פרויקט מאפס, שכללה בניית אתר ייעודי, מורכב ומוקפד, ולאחר מכן הוצאה לפועל של תוכנית קידום מאסיבית עם תקציבים נכבדים אשר שמה דגש על קישורים חזקים בכמות גדולה. התוצאה: הוא התברג במקומות הראשונים בביטויים המרכזיים בגוגל יחד עם מאות ביטויי זנב ארוך אשר הניבו טראפיק ממוקד של למעלה מ-8500 גולשים ומאות לידים, כבר לאחר 9 חודשים. הקצב נשמר ונכון לסוף שנת 2018 האתר נהנה ממינימום של 8000 מבקרים המגיעים ממנוע החיפוש של גוגל מדי חודש.

לקוח מתחום הדלתות אשר הגיע אלינו לקידום אורגני בגוגל בתחילת 2017 ללא מיקומים בולטים במילות המפתח התחרותיות ביותר. לאחר למעלה משנה של עבודת קידום אינטנסיבית אשר נשענה על בניית עשרות רבות של קישורים, הוא התמקם בתוצאות הראשונות בכל הביטויים שהוגדרו וכמות הכניסות האורגניות מדי חודש גדלה ב-162% מ-4,700 מבקרים ל-12,314 תוך כ-14 חודשים.

לקוחה בולטת בתחום האסטרולוגיה אשר הגדילה את כמות הכניסות האורגניות החודשיות ב-84.7% מ-31,914 מבקרים ל-58,955 גולשים שמגיעים מגוגל מדי חודש, לאחר כשנה וחצי של קידום.

לקוח מתחום הקייטרינג בקידום אורגני בגוגל התברג בתוצאות הראשונות בכל הביטויים שהוגדרו וכמות הכניסות האורגניות מדי חודש גדלה ב-289% מ-437 מבקרים בדצמבר ל-1,701 מבקרים ביולי. הכל באדיבות גוגל בלבד.

בגלל הניסיון, בזכות היחס האישי
לי לסטר
לי לסטר
מנהל שיווק עסקי
קרא עוד
מסה מדיה נמצאים רמה אחת מעבר בעיקר בגלל דבר אחד: שירות. הם מספקים את הסחורה ועומדים מאחוריה, יודעים לתקן כשצריך לתקן ולתת ייעוץ חזק ומקצועי כשצריך. אין צורך להתלבט. מוזמנים להתקשר אלי על מנת לקבל חוות דעת מלאה ולא רק מחמאות אינטרנטיות. דניאל, תודה על התמיכה בפרויקטים השונים. יש לך צוות מדהים ואתה איש ישר ואיכותי.
מיכל ששון
מיכל ששון
שטיחי אלי ששון
קרא עוד
דניאל והצוות מקסימים ועושים עבודה נהדרת ומקצועית, תודה על הכל ❤️
אברהם שרון
אברהם שרון
שירותי כתיבה אישיים ויחודיים
קרא עוד
מסה מדיה הפכה זה מכבר למסה קריטית הודות לדניאל, אשר כל מילת שבח שתיאמר עליו תהיה בבחינת לשון צמצום והמעטה. מדובר באיש מקצוע מעולה, חרף גילו הצעיר, ובאדם בעל יושר ויושרה נדירים במקומותינו. אני יכול להעיד עליו- בי נשבעתי בכנותה של עדותי - כי מעטים הם האנשים כדניאל, אשר שיתוף פעולה עמם מניח יסוד מוצק לידיעה ולתחושה, כי כל עסקה אתו תהיה כדאית, מועילה ומשתלמת מכל בחינה שהיא. ממליץ עליו בכל פה ומעל כל במה.
ד״ר שרה ברסלרמן
ד״ר שרה ברסלרמן
סופרת, יועצת זוגית ומשפחתית
קרא עוד
לצוות מסה מדיה, ובראש ובראשונה לדניאל מסטר- תודה רבה!!! נדיר למצוא אנשי מקצוע יעילים, הגונים, מקצועיים ומסבירי פנים כמותכם! שמחה שיצא לי לעבוד איתכם, ובטוחה שעוד נשוב לעבוד יחד.
עו״ד יגאל גולדשטיין
עו״ד יגאל גולדשטיין
עורך דין ונוטריון
קרא עוד
ממליץ בחום! דניאל מקצועי מאד, מיומן, בעל קישורים בין לאומיים בתחום עיסוקו, מומחה בשיווק ופרסום באינטרנט, כל הכבוד ישר כוח.
הקודם
הבא

איך אנחנו עושים את זה?

מחקר מילות מפתח ומתחרים

ביצוע מחקר מילות מפתח אסטרטגי ולימוד המתחרים בתחומך מאפשר לנו לחשוף את העסק שלך מול קהל היעד הכי גדול וממוקד. מילות החיפוש הן היסודות עליהם נבנת עבודת הקידום בגוגל. ניתוח התחרות וביצוע מחקר מילות מפתח יסודי, הינו מרכיב קריטי בהצלחת הפרויקט.

התאמת האתר למנועי החיפוש

אופטימיזציה מלאה לפי הנחיות גוגל, הכוללת סידור האתר שלך מבחינה טכנית והתאמתו בצורה אידיאלית לביטויים המקודמים – אנחנו עוברים על כל האתר ועושים את מה שצריך כדי לגרום לגוגל להתאהב באתר שלך.

יצירת תכנים איכותיים

הגדלת החשיפה ונראות המותג ברשת על ידי כתיבה מקצועית ופרסום תכנים באתר שלך ובמקומות אסטרטגיים ברחבי הרשת. התכנים שלנו תמיד אינטראקטיביים ומניעים לפעולה על מנת שלא תפספס אף לקוח.

בניית מערך קישורים איכותי

קישורים מאתרים חיצוניים משמשים בעיני גוגל כהצבעות אמון באתר. ככל שיש לך יותר הצבעות אמון מאתרים סמכותיים ורלוונטים, כך עולה גם האמון שנותן גוגל באתר שלך והמיקומים מטפסים בהתאם. הודות לרשת איכותית של מאות אתרים הנמצאים בבעלותנו, יחד עם גישה לאתרי חדשות ולפורטלים הפופולאריים ברשת, אנו משיגים עבורך את הקישורים המדוייקים ביותר אשר יזניקו אותך במעלה תוצאות החיפוש.

מה תרוויחו מפרויקט קידום אתרים מוצלח?

תקבלו פניות מאנשים שמחפשים את העסק או השירות שלכם בזמן אמת וזקוקים לו.
כמות הלידים הנכנסים שלכם תגדל משמעותית ותוכלו לסגור יותר עסקאות שיגדילו את רווחיות העסק.
אתר האינטרנט שלכם יהפוך להיות נכס מניב שמייצר הכנסות באופן קבוע מבלי שתצטרכו לעשות דבר.
נראות המותג שלכם בגוגל וברשת תשתפר פלאים ויחד איתו המוניטין של החברה.
תוכלו להוריד את עלויות הפרסום השוטפות ולחסוך כסף על ידי הגדלת החשיפה בתוצאות האורגניות של גוגל.
אנחנו עובדים אחרת
איתכם בחזית

אנחנו השותפים האסטרטגיים שלכם בעולם הדיגיטל. כמי שחיים את עולם קידום האתרים, החדשנות, המצוינות והכלים שלנו יעמדו לצידכם כדי לעזור, לספק הכוונה ולהעניק את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם.

שקיפות מלאה

הלקוחות שלנו תמיד מעודכנים ויודעים בדיוק מה אנחנו עושים עבורם באמצעות עדכונים שבועיים עם פירוט ויזואלי של כל מה שחשוב לדעת על האתר שלכם.

בלי אותיות קטנות

אתם לא אוהבים חוזים דרקוניים אשר כובלים אתכם לתקופה ארוכה. גם אנחנו לא. הסכם ההתקשרות בינינו תקף כל עוד אתם מרוצים. בלי אותיות קטנות ובלי כוכביות.

אתם בחברה טובה

מה זה בכלל קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים או אופטימיזציה עבור מנועי חיפוש, הינה הנגזרת העברית למונח המקורי Search Engine Optimization או בווריאציה המקוצרת והרווחת שלו – SEO.

בבסיסו, מטרת ה-SEO היא כמו שמשתמע משמו – להתאים את האתר בצורה מיטבית למנועי החיפוש, והפופולארי ביניהם הוא כמובן גוגל.

איך עושים זאת? התאמת האתר לטובת גוגל ויתר מנועי החיפוש נעשית קודם כל על ידי עבודת אופטימיזציה אשר מסייעת לגוגל לסרוק אותו בצורה תקינה, להבין טוב יותר על מה הוא מדבר ובהתאם לכך למקם אותו בתוצאות האורגניות. ברוב המקרים זהו רק השלב הראשון בתהליך, מכיוון שהתאמה בסיסית של האתר עבור גוגל לא תסייע לכם להיות במקומות הראשונים עבור ביטוי חיפוש תחרותיים. לשם כך נדרשת עבודה שוטפת המתבצעת בעיקר מחוץ לאתר שלכם וכוללת מגוון אלמנטים, כאשר העיקרי שבהם הוא בנייה של מערך קישורים איכותי ורלוונטי, מאתרים סמכותיים בתחום עיסוקכם, חזרה אל האתר שלכם.

היעד הסופי של קידום אורגני בגוגל הוא להציב את אתכם בראש תוצאות החיפוש הלא ממומנות, על ביטויי החיפוש החשובים ביותר עבורכם, ובכך לייצר זרם של גולשים ממנועי החיפוש ישירות אליכם.

קידום אתרים seo

איך עושים קידום אורגני בגוגל?

אחד הדברים המרתקים בתחום קידום האתרים, הוא שישנן דרכים רבות להגיע לאותה מטרה. אם תשאלו 10 אנשי SEO איך עושים קידום אתרים אורגני בגוגל, סביר להניח שתקבלו לפחות 5 תשובות שונות.

ישנן שתי סיבות עיקריות לכך:

1. כמות הפרמטרים שגוגל לוקח בחשבון – נהוג לדבר על כ-200 פרמטרים שונים שהאלגוריתם של גוגל לוקח בחשבון כאשר הוא מדרג אתרים בתוצאות החיפוש. הפרמטרים עצמם הם סוד שמור.

למרות שיש הסכמה רחבה על העיקריים שבהם כמו בניית קישורים מאתרים חיצוניים אל האתר המקודם, שימוש בתוכן איכותי ומקורי, יצירת אינטראקציה חיובית של הגולשים עם האתר, טעינה מהירה של האתר, התאמה למובייל ועוד, עדיין רב הנסתר על הגלוי. המשקל של כל אחד מהפרמטרים הללו, יחד עם הפרמטרים שאינם ידועים, יוצר כר פורה לספקולציות ודרכי פעולה שונות לביצוע קידום אתרים אורגני בגוגל.

2. גוגל מעדכנת את האלגוריתם ללא הרף – ייתכן ומקדמי אתרים מסוימים ביצעו פעולות אשר הניבו תוצאות יפות בעבר, אך שימוש באותן שיטות כיום לא רק שלא יהיה יעיל, אלא הוא עלול אף להוביל את אתרכם לענישה מצד גוגל ולדחיקתו אל מעמקי העמוד החמישי והשישי.

חשיבות הלימוד, הניסוי ויישום השיטות החדשניות ביותר, הכרחי להשגת תוצאות משביעות רצון. מכיוון שחברות ואנשי קידום רבים בישראל לא מקפידים לעשות זאת, הם אינם מודעים למה שעובד בפועל ולדברים שחשוב לשים עליהם דגש. כתוצאה מכך, התשובות לשאלה איך עושים קידום אתרים בגוגל, שונות ומשונות.

אבל התשובה האמיתית לשאלה היא מורכבת, מצריכה הבנה והיכרות עם המושגים המדוברים ובאופן כללי משתנה כל הזמן. במסה מדיה, אנו שמים דגש עליון על למידה מתמדת וביצוע בדיקות וניסויים בכל זמן נתון. בכך אנו מבטיחים את יכולתנו לספק תוצאות מצויינות ויציבות לאורך זמן עבור הלקוחות שלנו.

המחשת עבודתו של מקדם אתרים מקצועי

חברת קידום אתרים או מקדם אתרים פרילנס?

זוהי שאלה שרבים מתלבטים בה. כמו בהרבה דברים בחיים, גם כאן ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחד. להלן המרכזיים שבהם:

מקדם אתרים עצמאי

יתרונות

 • יחס אישי וישיר – לרוב יהיה יותר קשוב ואכפתי מכיוון שנושא באחריות אישית להצלחתו ולכישלונו. כמו כן, אין צורך לעבור בין נציגים ומערכות ניווט קולי מתישות, אפשר לדבר ישירות עם האדם שעובד על הפרויקט שלכם.
 • ניסיון – מקדמי אתרים עצמאיים הם, במקרים רבים, אנשים בעלי ניסיון אשר עבדו בחברה או שתיים והספיקו להשתפשף לפני שיצאו לעצמאות והחלו להציע את שירותיהם.
 • זמינות – בניגוד למקדם שכיר בחברת קידום אתרים, אשר בא כדי להעביר 9 שעות עבודה במשרד ו״להניח את העט״ ב-17:00 בערב, לא משנה מה – מקדם עצמאי לרוב עובד סביב השעון ויהיה גמיש יותר בזמינותו.

חסרונות

 • משאבים מוגבלים – היכולת של מקדם אתרים בודד לבצע עבודה איכותית עבורכם, להיות מעודכן בשינויים האחרונים, לבנות את תשתית האתרים הנדרשת לקידום אתרים אורגני ולבצע ניסויים בזמן אמת היא בלתי אפשרית. עבודה מול אדם בודד תבוא בהכרח על חשבון אחד התחומים המוזכרים לעיל, וכל אחד מהם הוא קריטי להצלחה.
 • חוסר וודאות – כבעלי עסקים בישראל, גם אתם וודאי יודעים שמדובר באתגר לא פשוט. מקדמים רבים מנסים את מזלם כעצמאיים, אך רבים מהם לא מחזיקים מעמד ונאלצים לסגור את שעריהם. אמנם תרחיש דומה עלול להיות מנת חלקן גם של חברות קידום אתרים, אי אפשר להתעלם מכך שעתידו של מקדם אתרים פרילנס הוא מעורפל הרבה יותר מזה של חברה ותיקה ויציבה בתחום.
 • קשת פתרונות מצומצמת – אדם יחיד יכול להיות מקצוען במספר בודד של תחומים בלבד. חשוב לקחת בחשבון כי ברוב המקרים, מקדם אתרים ידע רק לקדם אתרים בגוגל, ויתקשה לספק לכם שירותים נוספים כמו פרסום ממומן, ניהול מוניטין או בניית אתרים ברמה גבוהה.

 

חברת קידום אתרים

היתרונות

 • ראש שקט – כאשר אתם עובדים מול חברה, אינכם תלויים באדם בודד על כל המשתמע מכך. אתם יכולים להיות בטוחים יותר ביציבות החברה וביכולת שלה להתמודד עם היעדרות או תחלופה של מקדם האתר.
 • מגוון שירותים במקום אחד – חברה מבוססת תוכל לספק לכם שירותים שונים הכוללים כתיבת תכנים, עיצוב גרפי ואף שירותים משלימים לקידום אתרים.
 • משאבים וכלים – חברות גדולות יכולות להרשות לעצמן לרכוש מגוון כלים מתקדמים, להקצות אנשים ייעודיים לתפקידי ניסוי וטעיה, לשתף ידע ולתחזק מערך אתרים מבוסס לטובת בניה שוטפת של קישורים, מה שמקל על עבודה הקידום.

החסרונות

 • אין שליטה על איכות המקדם – תחלופת האנשים בחברות קידום אתרים לא קטנה. כתוצאה מכך ישנן חברות רבות המעסיקות אנשים ללא כל ניסיון או כאלו שרק סיימו קורס קידום אתרים. במקרים רבים, יכול להיות שמי שיקדם את אתרכם מחזיק בעיקר בידע תיאורטי אשר רכש בקורס קידום אתרים (במקרה הטוב) ואת לימודיו המעשיים יעשה על חשבונכם, כאשר איכותו תתברר רק לאחר חודשים רבים של עבודה.
 • חוסר אפקטיביות – מקדם אתרים בחברה ממוצעת בישראל עובד בו זמנית על 20-30 אתרים. היכולת שלו להקדיש את תשומת הלב הנדרשת לאתרכם, גם אם ממש ירצה, היא מוגבלת מאוד.
 • מחויבות נמוכה – עובד שכיר בחברה. בהרבה מהמקרים בא לעבודה ולא בא לעבוד. אין לו קשר אישי או מחויבות כלפיכם. אם תחליטו לעזוב, הוא יקבל במקומכם לקוח חדש לרשימה. כתוצאה מכך, המחויבות שלו להצלחת העסק שלכם אינה בשמיים.
קידום אתרים בגוגל

מתוך היכרות מעמיקה ורבת שנים עם שוק קידום האתרים בישראל, מסה מדיה בנתה סוכנות דיגיטל אשר לוקחת את כל הדברים הללו בחשבון ומשלבת בין היתרונות של חברות קידום אתרים עם היתרונות של מקדמי אתרים עצמאיים:

 • ניהול הפרויקט מתבצע על ידי אדם מוסמך המשתייך לרשת השותפים של גוגל.
 • עובדים עם הכלים המובילים בעולם כגון Majestic, Ahrefs, Semrush, Rank Ranger ועוד.
 • מחזיקים רשת אתרים מקצועית מהגדולות בישראל, מה שמאפשר לנו לבצע בניית קישורים איכותית ללקוחות שלנו.
 • מציעים מגוון פתרונות שיווק דיגיטלי תחת קורת גג אחת.
 • ישנו קשר ישיר ביניכם למנהל הפרויקט.
 • לומדים ומנסים דברים חדשים כל הזמן כדי להישאר הרבה לפני כולם.
 • ישנה מחויבות אמיתית לפרויקט. ההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

קידום אתרים אורגני חינם?

בעלי עסקים קטנים אשר אינם יכולים להשקיע את התקציבים הנדרשים לקידום אורגני של האתר שלהם בגוגל על ידי מקדם in-house או חברה חיצונית, מחפשים פתרונות יצירתיים לקידום אתרים בכוחות עצמם מתוך הנחה כי הדבר לא יעלה להם כסף. במקרים מסויימים נדמה כי מספיק לקרוא מדריך קידום אתרים בגוגל ולצבור את הידע הנחוץ לביצוע העבודה.

אבל בפועל לא אלו הם פני הדברים.

ראשית, היכולת של אדם שאינו בקיא בתחום, לקדם את העסק שלו לבד, ללא תשתית אתרים וכלים הכרחיים, היא מוגבלת מאוד. אמנם אפשר ללמוד לא מעט ממקורות חינמיים באינטרנט ולהתאים טוב יותר את האתר האינטרנט שלכם למנועי החיפוש, אך בתחומים בעלי תחרות בינונית ומעלה, קשה עד בלתי אפשרי להגיע לעמוד הראשון בתוצאות גוגל ללא עזרה מקצועית וכמות משמעותית של קישורים (אשר עולים כסף). בנוסף, הזמן שתשקיעו בלימוד וביצוע העבודה, הוא זמן שלא השקעתם ישירות בעסק שלכם וזה שווה ערך לאבדן של הרבה כסף.

אבל הנקודה האחרונה, ואולי החשובה מכל, היא שעבודת קידום אורגני בגוגל אשר מבוצעת לא נכון, בדגש על בניית קישורים בצורה מלאכותית או באיכות ירודה, עלולה לגרום לאתרכם נזק כבד אשר ייקח זמן רב ולא מעט כסף לשקם.

זה בסדר, אינכם יכולים לעשות הכל. התמקדו במה שאתם עושים הכי טוב ופנו לגורם מקצועי על מנת שיטפל עבורכם בקידום האתר.

איך לבחור מומחה SEO? צפו בסרטון ההסבר של גוגל:

בשורה התחתונה, כמה עולה קידום אתרים?

כמו במקרים רבים בחיים, גם בקידום אתרים תקבלו בדרך כלל את מה שתשלמו עליו.

איך זה בא לידי ביטוי? אם המחיר זול מדי, כנראה שמדובר בחברת קידום אתרים אשר ״מעמיסה״ לקוחות כדי למקסם רווחים על חשבון איכות העבודה. לחלופין זה יכול להיות מקדם אתרים עצמאי נטול תשתיות הכרחיות להצלחה שלרוב גם אינו מקצועי דיו כדי להביא אתכם למקום אליו אתם שואפים להגיע.

לשאול כמה עולה קידום אתרים בגוגל שווה ערך לשאלה כמה עולה רכב. ניתן לתת תשובה מקצועית רק לאחר בחינה של כל מקרה ספציפי לגופו. ככלל, המחיר משתנה בהתאם להיקף העבודה אשר נובע בעיקר מכמות הביטויים המקודמים, רמת התחרותיות שלהם ונקודת הפתיחה שלכם לעומת המתחרים.

ככלל אצבע, מחיר נמוך מ-1500 ש״ח עבור תהליך קידום אתרים אורגני צריך לעורר את חשדכם (אלא אם מדובר בקידום לוקאלי בהיקף מצומצם מאוד) משום שלא ניתן לבצע עבודה איכותית ומשמעותית עם מעט כל כך משאבים. ברוב המקרים, חברות קידום אתרים מקצועיות יגבו סכום חודשי של 2500-4500 ש״ח עבור עבודת הקידום ובחלק גדול מהמקרים גם יעניקו תמורה ראויה. כדאי לקחת בחשבון שבתחומים תחרותיים ובהיקפים גדולים, המחירים יכולים להגיע בקלות גם לאזור ה-10,000 שקלים בחודש ואף יותר.

חשוב להבין כי למספרים הללו אין שום משמעות בפני עצמם. השאלה היחידה שאתם צריכים לשאול את עצמכם, כאשר אתם שוקלים הצעת מחיר כלשהי, היא פשוטה: האם ההשקעה הזו תניב לכם רווחים בסכומים גבוהים יותר? במידה והתשובה חיובית, אל תתפשרו ואל תהססו להשקיע בפיתוח והצלחת העסק שלכם.

קידום אתרים עם תוצאות בינלאומיות

5/5
רוצים לקוחות חדשים?

אם אתם רוצים לממש את הפוטנציאל העסקי שלכם, לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהפסיק לרדוף אחרי לקוחות חדשים כל חודש – נוכחות חזקה ובולטת בתוצאות החיפוש של גוגל היא הפתרון.
כ-80% מהלקוחות העתידיים שלכם פונים לתוצאות האורגניות כשהם מחפשים את השירות שאתם מציעים. זה הזמן להפסיק לחפש לקוחות, ולתת להם למצוא אתכם.