חשבון מודעות (Ads Account)

שיווק דיגיטלי הוא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הפרסום של מרבית בעלי העסקים בישראל ובעולם בכלל. האינטרנט הוא כלי תקשורת עוצמתי, מיליוני ישראלים משתמשים בו מדי יום והעובדה שאנו יכולים להשתמש בסמארטפון שלנו כדי להתחבר לאינטרנט מכל מקום כמעט מנגישה את האינטרנט לאנשים בכל הגילאים ומכל מקום ומעלה את החשיבות לפרסום באינטרנט. אחת מטכניקות הפרסום המובילות באינטרנט היא קמפיין פרסום ממומן בגוגל. פרסום ממומן בגוגל מצריך מאיתנו לפתוח חשבון מודעות במערכת הפרסום של גוגל.

פתיחת חשבון מודעות במערכת הפרסום של גוגל

אם יש לכם חשבון Gmail של גוגל שניתן לפתוח אותו בחינם, ניתן באמצעותו לפתוח חשבון מודעות במערכת הפרסום של גוגל – Google Ads. באמצעות מערכת הפרסום של גוגל ניתן להקים קמפיינים שונים לצורך פרסום המותג שלנו.

google ads

תוכלו להקים פרסום ממומן עם פרסומת שתופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, באתרים שונים ברחבי הרשת ואפילו כפרסומות תמונה (באנרים) תוכלו לפרסם. מאז שגוגל קנתה את יוטיוב, אתר הוידאו הפופולרי והגדול בעולם, ניתן לפרסם גם את הסרטונים שלכם ביוטיוב באמצעות קמפיין וידאו. כדי לעשות את כל זה תצטרכו לפתוח חשבון מודעות במערכת הפרסום. פתיחת החשבון היא בחינם.

שלב 1 – היכנסו לכתובת מערכת הפרסום של גוגל: ads.google.com

שלב 2 – לחצו על כניסה לחשבון והתחברו עם משתמש ה-Gmail שלכם.

שלב 3 – לחצו על יצירת חשבון חדש במערכת גוגל Ads ועקבו אחר שלבי ההרשמה.

שלב 4 – בשלבי ההרשמה תתבקשו למלא מידע אודות העסק שלכם, את כתובת האתר של העסק שאתם רוצים לפרסם ומידע נוסף שתתבקשו. לחצו על המשך בכל שלב עד השלמת יצירת החשבון. התהליך מאוד פשוט וקל להבנה.

בהמשך תוכלו לקשר אנשים נוספים לחשבון המודעות שלכם או שהם יוכלו לקשר אתכם אליהם.

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור