מודעות רספונסיביות

מה זה מודעות רספונסיביות?

אם אתם נפגשים לראשונה עם המילה רספונסיבי אז כדאי שתכירו את הפירוש למונח זה. בעולם המחשבים והאינטרנט רספונסיביות מתייחסת להתאמה למסכים ומכשירים שונים שבאמצעותם מבצעים את הגלישה באינטרנט. אתר רספונסיבי לדוגמה יהיה אתר המותאם לגלישה ממכשירים שונים בעלי גודל מסך שונה. מודעות רספונסיביות יהיו מודעות המתאימות את עצמן לגדלים שונים של מסכים בהתאם למכשיר שבו הגולשים עושים שימוש. לשימוש במודעות רספונסיביות יתרונות רבים למפרסם.

מודעות רספונסיביות

יתרונות המודעות הרספונסיביות

  • פוטנציאל חשיפה גדול יותר – באופן טבעי כאשר אתם מקבעים את המודעות שלכם לגודל מסוים שיכול להופיע היטב במכשיר אחד הרי שבמכשיר אחר אותה מודעה עשויה להופיע בצורה לא טובה או לא להופיע כלל. לדוגמה: במידה והתמונה שהעליתם מתאימה ברזולוציה שלה למסך המחשב הרי שעבור גולשים באינטרנט דרך המחשב היא תופיע היטב ועבור גולשים באמצעות הסמארטפון המודעה לא תופיע או תופיע בגודל לא טבעי מה שיפגע באחוזי הלחיצה שלכם ובפרמטרים נוספים. מודעה שתתאים את עצמה לגודל המכשיר בו עושה הגולש שימוש תציג את המודעה בגדלים הטובים ביותר עבור אותו מכשיר ורזולוציית מסך שלו.
  • אופטימיזציה – המערכת של גוגל תבצע התאמה אוטומטית של המודעות שלכם בצורה רספונסיבית למכשיר היעד בו הגולש משתמש. בשל עובדה זו המערכת יכולה לקבל נתונים אופטימליים שיעזרו לגוגל לקבוע את אפשרויות התצוגה בעלות הביצועים הטובים ביותר עבור המודעה שלכם.
  • חוסכים זמן – יתרון נוסף של מערכת הפרסום של גוגל והתאמת המודעות בצורה רספונסיבית היא שאתם לא צריכים להתאים את המודעות באופן ידני, לפצל את הקמפיין לסוגי מכשירים שונים רק כדי להתאים את התמונות ויתר הפרמטרים במודעה שלכם לתצוגה רספונסיבית. גוגל תעשה זאת עבורכם ואתם תוכלו להתרכז בשיפור ביצועי הקמפיין.
  • הוספת סרטונים – מודעות רספונסיביות תקפות גם למודעות וידאו. יתרה מכך, תוספת של וידאו כאופציה לקמפיין המודעות הרספונסיביות שלכם יאפשר לגוגל לבחון את אופציית התצוגה הטובה ביותר עבורכם ברשתות המדיה השונות: סרטון או תמונה כתוספת למודעה שלכם ולהציג את המודעה בצורה הטובה ביותר עבורכם.

לסיכום, שילוב של מודעות רספונסיביות בקמפיין שלכם יכולה לשפר משמעותית את ביצועי הקמפיין שלכם, לחסוך לכם זמן לביצוע התאמות באופן ידני ולפצל את הקמפיין וכמובן לייצר יותר חשיפה למותג שלכם. המערכת של גוגל אדס מנחה אתכם כיצד להקים קמפיין עם מודעות פרסום רספונסיביות חכמות כך שהיא תבצע את ההתאמות עבורכם. אם אתם צריכים עזרה מקצועית בניהול הקמפיין שלכם בגוגל תוכלו ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מוכנים להתקדם?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור